Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Pawel pozdrów

  Złap i wypuść

 3. Today
 4. ryukon1975

  Złap i wypuść

  Pierwsza zasada jest prosta złap i wypuść dwa słowa nie ma tu nic skomplikowanego. Sam zdrowy rozsądek mówi by rybę wypuścić natychmiast. Nie trzyma się w zamknięciu dzikiego zwierzęcia. Rybę wrzucam do siatki tylko i wyłącznie wtedy gdy mam zamiar ją zabrać. Oczywiście natychmiast nie znaczy że nie można zrobić zdjęcia na pamiątkę. Drugą trochę uprościłeś ja bym ją rozwinął. Zarobić, kupić, złapać, wypić.
 5. BeergoBic

  Gotujemy ziarna -kukurydza, łubin i konopie

  good credit score free credit score check get credit report credit score rating
 6. Yesterday
 7. Według podanych wcześniej założeń powinna spełnić swoje zadanie.
 8. Docio

  Złap i wypuść

  Wpierw musisz się zdecydować, czy chodzi ci o złap i wypić, czy złap i wypuść. Co do pierwszej to niestety ale nie wiem czy jesteś pełnoletni, więc nic nie poradzę. Co do drugiej, to tak. Złowiona ryba musi być niezwłocznie wypuszczona bez tarzania jej po ziemi lub ściskania wnętrzności dla sesji zdjęciowej.
 9. Znalazłem taką wędkę co uważacie? https://e-wabik.pl/pl/p/WEDKA-CORMORAN-APM-40-POWER-FLOAT-390-CM-10-40-GR/6253 ps. głębokość wody do 6m
 10. Pawel pozdrów

  Złap i wypuść

  Witam chciałbym się dopytać co do zasady złap i wypić. Udaje się na nowe łowisko gdzie obowiązuje zasada złap i wypuść zaznaczam jest to woda PZW i nie jestem w stanie zrozumieć czy jeżeli złapie jakąś rybę objęta tym rozporządzeniem to muszę ją odrazu wypuścić czy mogę ją wrzucić do siatki i wypuścić na koniec wędkowania?
 11. Szymekdorsz

  Łowisko specjalne Kamień

  Cześć wszystkim. Za miesiąc wybieram się z kolegami na łowisko Kamień. Mamy zarezerwowane stanowiska od nr. 9 do nr. 14. Czy ktoś z użytkowników forum był kiedyś na którymś z stanowisk i potrafi doradzić które jest najlepsze? Które najlepiej wybrać?
 12. Normalne, jak w szkole przy tablicy. Teraz jak są testy, to jak klasówka.
 13. Alexspin

  Karta wędkarska w wieku 13lat

  Młodzieżową kartę będziesz mógł uzyskać dopiero po ukończeniu 14-tego roku życia, a i tak będziesz mógł wędkować tylko pod opieką osoby pełnoletniej. Jeśli nauczysz się przepisów dotyczących wędkarstwa, nie powinno Ci to sprawić trudności. Powodzenia.
 14. Pawel_irl

  Nowy silnik zaburtowy

  Nie używaj haczyku tylko rąk,po co kłuć rybę.
 15. Janusz Bieszczadzki

  Nowy silnik zaburtowy

  korzysta,korzysta tylko z elektryka............
 16. Last week
 17. Pawel_irl

  Nowy silnik zaburtowy

  Tak trzymaj.
 18. Mat-bio-chem Rej

  Kolejne zatrucie rzeki.

  Ryby po prostu nie biorą i tyle, rzadnego zatrucia rzeki nie ma.
 19. Mateszu

  Szukam stawu komercyjnego

  Witam! Jak w temacie szukam stawu komercyjnego w okolicach Augustowa nie wymagającego karty wędkarskiej, niestety moje próby poszukiwania na własną rękę nie powiodły się więc mam nadzieję że znajdzie się jakiś staw.
 20. stawny

  Co nowego kupiliście?

  Ja kiedyś rozginałem od Jaxona haki teraz mam Mikado i dają radę. Kamatsu używałem sumowych też i były ok
 21. zwykły michał

  Koszyczek czy bez

  Paranoja ale co poradzić. Jakoś nie widzę że mógłbym założyć taki śrut na żyłkę. Ze wzrokiem nie mam problemu ale palce mało zgrabne. Jaki do tego trzeba spławik?
 22. zwykły michał

  Co nowego kupiliście?

  Rozgiąłem kilka sztuk Gamakatsu. Jak będę pamiętał żeby poszukać to dopiszę model. Co prawda na zaczepie ale mimo wszystko!
 23. Docio

  Koszyczek czy bez

  Czyli prawda, dzięki. 0.06 to już bardzo mało. Z czego będą robić? Chyba ze szkła jako przewlekane.
 24. zwykły michał

  Koszyczek czy bez

  Azbest jest wyjątkowo niebezpieczny bo pył unosi się w powietrzu. Ołów wchłania się przez przewód pokarmowy i skórę. Potrzeba bezpośredniego kontaktu żeby było zatrucie.
 25. Docio

  Co nowego kupiliście?

  Jak nie zapomnę to wezmę z samochodu i zrobię zdjęcie przy jakiejś miarce. Będziesz miał wstępne wyobrażenie o różnicach.
 26. zwykły michał

  Koszyczek czy bez

  Od lat, zdaje się 80 tych, jest zakaz Teraz jest kampania na kompletne wyeliminowanie ołowiu. Wszystko poniżej 28.35g i powyżej 0.06g musi być nietoksyczne. Karą jest konfiskata sprzętu i grzywna do £5000. Tyle mówi teoria a życie swoje. W sklepie można normalnie kupić ciężarki ołowiane obok nietoksycznych. Co raz częściej jest wymóg używania haków bezzadziorowych. Żadne zagięte kombinerkami albo mikrozadziory. Wędkarstwo jest zorganizowane inaczej niż w Polsce i każda kałuża może mieć swój regulamin.
 27. Docio

  Dzikie łowiska

  Ups, przepraszam. Samo życie, jedni się interesują inni nie. Kiedyś nad Pilicą w jej przyujściowym odcinku, rozbiłem sobie namiot na kilka dni. Nie minęła godzina jak pojawił się tubylec z widłami i groźnie na mnie patrząc zakomunikował mi, żebym się nie ważył łowić w "leju po bombie", który miałem jakieś 25 m za plecami. Nie było mi to nawet w głowie ale on nie przestawał. Zakomunikował mi, że rozłożyłem się na jego ziemi i mam zapłacić. No to już przesadził, bo rozbiłem się tuż nad wodą w przepisowym 5 m pasie, który wtedy obowiązywał, dziś to tylko 1,5 m. Odpowiedziałem, że nie zapłacę, bo nie ma takiego prawa. Poszedł i po pół godzinie wrócił z dwoma drabami. Wziąłem siekierkę do ręki i zakomunikowałem, że krew się poleje a jak chce pieniądze to niech wezwie policję. Pomarudzili, powarczeli i poszli ale nocy to ja nie przespałem. Rano przyjechała policja, popatrzyli, porozmawiali, przyszedł tubylec i jedyne co usłyszałem to panie (nazwisko) kolejna próba wyłudzenia, tym razem bez kolegium się nie obejdzie. Zapakowali go do poloneza i pojechali. I to wszystko. Później jeszcze przez kilka lat tam jeździłem a tubylec na mój widok zawracał. Ilu ludzi naciągnął, ilu zastraszył, tego się nie dowiem ale pewny jestem, że z takim charakterem, to nie tylko ja tej nocy nie przespałem, choć ja ze strachu a on, bo pilnował ten stawik.
 28. stawny

  Co nowego kupiliście?

  Dobre haki kosztują, ale mieć byle jakie i stracić rybę bo rozegnie to gorsze niż wydać raz a dobrze na sprzęt racja! Uważam, że i tak jest lepiej z jakością sprzętu w PL z roku na rok ciut lepiej.
 1. Load more activity
×