Jump to content

wind

Administrator
 • Content count

  4351
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1837

5 Followers

About wind

 • Rank
  Mistrz
 • Birthday 12/30/1974

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.forumwedkarskie.pl

Wędkarstwo

 • Lubię
  Wędkarstwo spławikowe

Informacje o profilu

 • Imię
  Daniel
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  WMG

Recent Profile Visitors

19731 profile views
 1. wind

  Spławikowe 2020

  W końcu dałem się namówić i przeprowadziliśmy dziś z Pawłem próbę generalną rozpoczęcia sezonu spławikowego. Troche drobnicy połowiliśmy, ale bez szału, w końcu silny wiatr nas przegonił. Sezon otworzyłem na Nogacie, dokładnie w tym samym miejscu gdzie zamykałem ubiegłoroczny w Sylwestra.
 2. wind

  Początkujący wędkarz samouk

  Sorry, ale nie jesteś wędkarzem. Od tego powinieneś zacząć. Znajdź w internecie najbliższe sobie koło PZW i tam zdasz egzamin.
 3. Otrzymałeś odpowiedź jakości adekwatnej do zadanego pytania. Temat przywracam.
 4. Eee tam, po prostu kolega nie widział w życiu nic większego niż 5 cm ... Temat przenoszę do innego działu. Może ... humor?
 5. Cóż, nasze forum tym się różni od innych, że możemy się różnić w osądach i poglądach z całym szacunkiem dla drugiego człowieka.
 6. wind

  Dzikie łowiska

  Temat podzieliłem, kwestie własności omawiamy w tym wątku. Wracając do pytania autora, proponuję mapę satelitarną, wybrać miejsce i wtedy rozpytać. Najważniejsze to dowiedzieć się, kto jest uprawnionym do rybactwa, aby nie kłusować, a potem pozostaje zwiad osobisty. W ten sposób możesz znaleźć sobie miejscówki na całe lata wędkowania .
 7. Moi drodzy, wątek zrobił się bardzo ciekawy ale mocno zboczył z głównego toru, zawartego w pytaniu autora. Z ciekawością przeczytałem artykuł zalinkowany przez @Ozet -a, ale gdy omawiamy twórczość "autorytetu w społeczności antyszczepionkowców" a do tego pojawia się nazwisko niejakiego pana Michalkiewicza, to dla mnie zaczyna to być czymś z pogranicza fantasy i "dzieł" dwudziestolecia międzywojennego u naszych zachodnich sąsiadów. Co do jakości wody w Gdańsku rzeczywiście jest ona jedna z najlepszych w kraju, sam piję ją prosto z kranu i filtruję jedynie przed gotowaniem. Na ulicach, w urzędach, szkoła i przedszkolach pijemy wodę wprost z wodociągów.
 8. Fajne, ale dałbym większe koła.
 9. wind

  Wędka turystyczna

  Cóż, miałbym pewne propozycje ale to nie to forum .
 10. wind

  Wędka turystyczna

  Szkoda, ze nie napisałeś, jaką metodą chcesz łowić. Jedyne co mi przychodzi do głowy to jakiś travel, najlepiej jak zajrzysz do Decathlona.
 11. Bat 6 m, mała szpulka żyłki, parę spławików, trochę ołowiu i kilka paczek haków na przyponach.
 12. wind

  Przepis na kulki proteinowe

  Z tego co pamiętam, to na forum jest przynajmniej kilkanaście przepisów na kulki proteinowe.
 13. Proponuję zacząć od zdobycia karty wędkarskiej .
 14. wind

  Spławikowe 2020

  Za tydzień, o ile pogoda pozwoli, polecę na Nogat, to bankowa miejscówka o tej porze roku.
×