Jump to content

Alexspin

Forumowicz
  • Content count

    2311
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

1502

4 Followers

About Alexspin

  • Rank
    Mistrz
  • Birthday 01/26/1949

Kontakt

  • Strona WWW
    http://www.lkdpp.pl/
  • GG
    12310149

Wędkarstwo

  • Lubię
    Wędkarstwo spinningowe
  • Mój rekord
    nie prowadzę statystyki, wędkuję dla relaksu

Informacje o profilu

  • Imię
    Aleksander Jan
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Łódź, Piotrków, Sieradz, Skierniewice, Częstochowa
  • Zainteresowania
    sex, wędkarstwo, żeglarstwo

Recent Profile Visitors

2990 profile views
  1. Alexspin

    Łódzka susza i posucha

    Lipa, lipa, lipa... W Jeziorsku tyle wody ile mieści się w starym korycie, w zasadzie jeśli chodzi o zalew, to poziom zerowy. Dojście do koryta też niemożliwe, warstwa mułu taka, że tonie się w nim po kostki. Musieliśmy zrezygnować. Pojechaliśmy na miejską plaże w Sieradzu. Młodemu udało się zapoznać z zestawem castingowym i potrenować, ale woda płyciutka, a do tego zawody kajakowe. Młodemu udał się złowić dwie pokaźne gałęzie, a mnie prawie 2-kg kępę zielska.
  2. Alexspin

    Łódzka susza i posucha

    Dzięki Jarku, ale obawiam się, że tam będzie tłok, a i z dojazdem nie jest najlepiej. Jednak wybiorę Jeziorsko.
  3. Alexspin

    Łódzka susza i posucha

    Dzięki za zaproszenie, ale tym razem nie skorzystam. Jadę z wnuczkiem (12 lat) i będę Go wdrażał w casting, więc raczej stacjonarnie. Poza tym nie chciałbym, żeby komukolwiek przeszkadzał. Do tego będziemy nad wodą pewnie dopiero około 10-tej. Po przemyśleniach i analizie kierunku wiatru pojedziemy nad Jeziorsko w Brodni. Poziom wody niski, to będzie można dość daleko podejść do starego koryta.
  4. Alexspin

    Łódzka susza i posucha

    Jeszcze siła wiatru do zniesienia, ale gorsza sprawa to kierunek, na betonach to albo wmordęwind, albo boczny... Niedziela odpada, bo już mam inne wcześniejsze plany i nie da się zmienić. Cholerka, zastanawiam się gdzie z nim jechać... Pojechałbym na Próbę, ale zamknięta - zarybianie. Na Jeziorsku podobna sytuacja wiatrowa jak na Sulejowskim. To samo w Strykowie i na Rochnie. Pilica w Teofilowie zupełnie odpada. Pewnie pojedziemy nad Pilicę w okolicy Kurnędza, tam wiatr będzie najmniej przeszkadzał. Masakra z tą pogodą.
  5. Alexspin

    Łódzka susza i posucha

    Czy ktoś był ostatnio nad Zb. Sulejowskim? Interesują mnie szczególnie "betony", jaki poziom wody? Wybieram się w sobotę z wnuczkiem, będzie się wdrażał w casting i ciekaw jestem jakie są warunki.
  6. Alexspin

    Armagedonu ciąg dalszy

    Koledzy, wszyscy macie rację i nie ma co się spierać czyja bardziej "racjejsza" bo nie o to chodzi. Ciekawe czy kiedykolwiek dowiemy się jaka była przyczyna tego zniszczenia i jakie działania są podejmowane w celu, choćby zmniejszenia skutków. Mocno w to wątpię.
  7. Alexspin

    Armagedonu ciąg dalszy

    To jest niezależne od polityki, zdarzało się za komuny, zdarza się i teraz. Szkoda tylko, że nikt nie wyciąga z tych zdarzeń odpowiednich wniosków i to jest przykre.
  8. Alexspin

    Armagedonu ciąg dalszy

    Kolejne zatrucie wód Huczwa
  9. Alexspin

    Rejestr

    @sady, przeważnie każdy okręg ma własny rejestr. Ja łowiąc w 4 okręgach muszę targać 4 rejestry. Jest to upierdliwe, ale wymagane, więc nie ma rady. Na marginesie uważam, że te rejestry są g**no warte, a do tego nikt tego później nie czyta i mają wpływ tylko na wycinkę lasów i zwiększenie ilości makulatury, ale podzielam zdanie @Docia - są obowiązkowe, powinny służyć odpowiednim celom, to trzeba je wypełniać i nie ze względu na konsekwencje mandatowe, ale dla własnego sumienia i dochowania etyki wędkarskiej.
  10. Absolutnie NIE! Jeśli jesteś nadal zainteresowany spinningiem, a nie chcesz wydać zbyt dużo kasy, to polecam zestaw: KONGER Troker ML 240cm KONGER Ultris Aqua 830 KAMATSU Techron Olive Green 0,12mm Takim zestawem połowisz zarówno okonie, jak i szczupaki, nie będziesz zawiedziony. Broń Boże nie jestem w żaden sposób związany z KONGEREM, a moja opinia wynika z doświadczenia użytkowania tych produktów, co prawda w innych parametrach, ale w tym przypadku nie ma to znaczenia.
  11. Niestety, ale tak zwane "zakupy przy sraczce", czyli bardzo pilne najlepiej robić w sklepie stacjonarnym. Nawet najlepszym sklepom trafia się poślizg, często niezawiniony, a już w firmach kurierskich to niemal standard, a szczególnie w In-Poście, to co prawda najtańsza, ale najgorsza firma kurierska.
  12. Jeśli ktoś ma odpowiednio ukształtowaną wyobraźnię - da się, ale czy jest sens używania widelca (nawet z szerokimi zębami) do jedzenia zupy...?
  13. Alexspin

    Co nowego kupiliście?

    Tutaj masz POWITALNIĘ Tutaj masz odpowiednie tematy
  14. Dla tego ograniczam moje wędkarstwo wyłącznie do spinningu. Woblery i gumy, nawet zamrożone nie ożywają i samodzielnie nie łażą...
  15. Jakubie, a może zainteresuj się tą wędką. Opinia Jotesa, jak widać, jest bardzo pozytywna, zresztą pokrywa się z opinią mojej Pani (nie chciałem się powoływać, bo ma bardzo skromne doświadczenie, wędkuje dopiero od 3 lat). Troszkę poczekasz na nią zanim przyleci z Chin, ale moim zdaniem warto.
×