Jump to content

Ol' Funky Bastard

Użytkownik
 • Content count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Ol' Funky Bastard

 • Rank
  Kandydat
 • Birthday 12/12/1986

Kontakt

 • Strona WWW
  www.goomba.pl

Wędkarstwo

 • Lubię
  Wędkarstwo spławikowe

Informacje o profilu

 • Imię
  Marcin
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wrocław

Recent Profile Visitors

247 profile views
 1. Powoli dochodzę do wniosku, że chyba niepotrzebnie się na tym forum zarejestrowałem. Ludzie nie na takie padliny wyciągają większe ryby. Na start można spokojnie kupić zestaw dla początkującej osoby w tej kwocie. Jak na forach rowerowych gdzie twierdzą, że rowerem za 1500 zł nie da się jeździć do sklepu po bułki. Do tego jeszcze kasowanie postów i bronienie janusza biznesu z major-fishing.pl, który jawnie okłamuje klientów.
 2. Z racji na niemiłe przygody ze sklepem major-fishing.pl poszukuję jakiegoś nowego zestawu dla żony do 150 zł. Przeznaczenie: ogólne wędkarstwo spławikowe. Wymagania co do wędki: krótka po złożeniu max. 100cm najlepiej ok. 80 cm, długość przełożonej 350 cm - 450 cm, budowa teleskopowa, dobrze wyważona, do 100 zł. Wymagania co do kołowrotka: regulacja od dołu, żeby nie rozleciało się od 3 kg karpia, do 50 zł. Jeśli się wkręci pomyślimy o czymś lepszym. Możecie polecić coś spełniającego wymagania?
 3. Ol' Funky Bastard

  Sklep internetowy major-fishing.pl

  Nadal zero odzewu od sprzedawcy i brak informacji od kuriera. Dzwonimy więc, okazuje się, że paczka oczywiście w piątek nie wyszła, dodatkowo informacja o tym, że wędka uszkodzona na magazynie. Przez cały czas zerowy kontakt ze sprzedawcą, ogromne problemy z dodzwonieniem się. Ponownie nie polecam!
 4. Ol' Funky Bastard

  Sklep internetowy major-fishing.pl

  Liczyłem na to, że ktoś się odezwie i powie "kupowałem tam nie masz o co się martwić" albo podziękuje za ostrzeżenie przed kłamliwym, wątpliwej jakości sprzedawcą. Dzięki za miłe przywitanie nowego użytkownika. Ciekaw jestem jaka logika stoi za tym żeby tak zaciekle bronić sklepu o którym prawdopodobnie pierwszy raz słyszycie i zarzucać mi takie absurdy. Zakupy w internecie robię od prawie 20 lat, sam prowadzę swój sklep (zupełnie inna branża, więc twoja teoria spiskowa nie wyszła) i nie wyobrażam sobie takiego traktowania klientów. Wiadomo, że przydarzają się różne sytuacje i nie zawsze wszystko wysyła się na czas. Jednak nieodbieranie telefonów, wielokrotne niedotrzymywanie słowa to delikatnie mówiąc lecenie w uja. Tak więc oświeć mnie proszę i uzasadnij dlaczego uważasz, ze nie nadaje się do zakupów w internecie? Dlatego, że oczekuję żeby mnie nie okłamywano czy może doszukałeś się jakiegoś innego powodu?
 5. Ol' Funky Bastard

  Sklep internetowy major-fishing.pl

  Czy to, że kurier w końcu się zjawi zmienia w jakikolwiek sposób fakt, że sprzedający mnie okłamał? Dziś przed 18:00 po dziesięciu albo i więcej próbach udało mi się w końcu do niego dodzwonić. Powiedział, że sprawdzi status przesyłki i oddzwoni - oczywiście nie odwonił. W żadnym ze znanych mi wrocławskich sklepów nie mieli sprzętu który sobie upatrzyłem.
 6. Ol' Funky Bastard

  Sklep internetowy major-fishing.pl

  Wina firmy kurierskiej, że obiecali wysłać w czwartek, a nie wiadomo czy wysłali w piątek? Utrudniony kontakt, brak zmian statusu przesyłki i brak numeru przewozowego to nie kurier tu jest winny.
 7. Ol' Funky Bastard

  Ol' Funky Bastard

 8. Korzystał ktoś z usług sklepu major-fishing.pl? Chciałem wybrać się z żoną i znajomymi w ten weekend nad staw połowić ryby. Jako jedyny posiadam swój sprzęt na mnie padł "zaszczyt" zakupu sprzętu dla pozostałych osób. Wybór padł na sklep major-fishing.pl i sprzęt marki Konger. W środę dzwoniłem do sklepu czy mają odpowiednią ilość dla trzech osób. Okazało się, że mają tylko jeden komplet, osoba która odebrała poinformowała mnie, że przesyłka zostanie wysłana następnego dnia w czwartek. Tak więc jeszcze tego samego dnia w środę złożyłem zamówienie. Cały czwartek cisza żadnego numeru śledzenia. Nie dało się też dodzwonić do sklepu. Dziś w piątek żonie udało się dodzwonić, paczka miała zostać wysłana do 14:00. Niestety nadal nie dostałem numeru śledzenia paczki, a sklep nadal nie odbiera. Tak więc ostrzegam i odradzam zakupy w tym podejrzanym sklepie. Major Marcin Majorek Os. Śląskie 8c/1 65-547 Zielona Góra NIP: 9730686204 Tel.: 698266938 Mail: major-69@wp.pl
×