Jump to content

HaDe

Forumowicz
 • Posts

  162
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Imię
  Hubert

Wędkarstwo

 • Lubię
  Wędkarstwo spinningowe

Recent Profile Visitors

392 profile views

HaDe's Achievements

Collaborator

Collaborator (7/14)

 • Dedicated Rare
 • First Post
 • Collaborator
 • Reacting Well
 • Very Popular Rare

Recent Badges

236

Reputation

 1. Fajne w wędkarstwie Michale jest to, że każdy może naleźć coś dla siebie. Łowienie aktywne drapieżników jest dla mnie formą ćwiczeń fizycznych . Jak się wydreptam po piachach, chaszczach, etc. to wracam do domu szczęśliwy. A co do castingu... to tylko metoda..., ale same branie - kiedy linka nie jest załamana przez rolkę kabłąka - jest bardziej emocjonujące. Brzęczenie hamulca nie daje mi tyle frajdy, co doznania z przytrzymywania kciukiem kręcącej się szpuli. Czujesz każdy metr wysnuwającej się linki. Łowienie zestawem ze szpulą ruchomą zaczęło mnie bawić, bo stosunkowo mała liczba wędkarzy ją stosowała. I przeświadczenie, że na lekko się nie da.... tym bardziej mnie motywuje. A że czasem mogę być bardziej ułomny w stosunku do fanów stałoszpulowców... przeżyję! Ryby są tylko miłym dodatkiem
 2. Białoryb udaje mi się łowić dosyć często. Najczęściej trafia się w okresie wiosennym. Po karasiach złowionym na 4 cm wahadełko i wirówkę już chyba nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć. Karpiowi nie przeszkadzała stalka
 3. Dwa dni nie byłem, ale dziś udało mi się przepchnąć na zebraniu sprawozdawczo-wyborczym wniosek o górne wymiary dla okonia, sandacza i szczupaka. Uwierzyłem w ludzi . Cieszę się, bo teoretyczna cebulandia głosowała "za"!
 4. Co oznacza "cebulandia"? W czym jesteś lepszy, że tak klasyfikujesz ludzi? Równie dobrze mogę napisać, że tylko cebulandia używa "robinsonady". Fajnie, nie?
 5. Kupno 4X 15 zł w 3 min. i 1 min. odebrania z paczkomatu + święty spokój - bezcenne. Więcej sztuk na moich wodach przez rok nie byłbym w stanie stracić. Ale trzymam kciuki za udane projekty!
 6. Zatem życzę idealnych kształtów, które dla ryb będą nieobojetne i będą brać bez opamiętania
 7. Mimo wszystko, ekonomicznie nieuzasadnione jest dla mnie robienie czegoś, co mogę kupić za nieduże pieniądze w 3 minuty łącznie z zapłatą. Ile czasu Tobie zajmuje zrobienie takiego podajnika? Osobiście sam robię główki do przynęt gumowych, bo sam decyduje jaki hak mam użyć, no i cenowo jestem dużo do przodu.
 8. https://allegro.pl/oferta/zestaw-koszyczkow-do-metody-15g-20g-25g-10931986612 Sprawdzałeś, czy klej, którego użyłeś jest przyjazny dla środowiska? Farba równieź?
 9. A bo Twoje podajniki (z całym szacunkiem) są kopią Na rynku są produkty bardziej estetyczne, sprawdzone i stosunkowo niedrogie? Bez urazy
 10. Tak z ciekawości się zapytam ile kosztował Cię lakier/farba i ile czasu zajęło Ci wykonanie podajników?
 11. Aż tak się nie zagłębiam bom humanista. Wszystko rozpatruje w kategoriach działa-nie działa. Ale 15 zł za 3 podajniki + forma przemawia za tym, że nie chciałoby mi się. Jeżeli chodzi o projekt, to już został wymyślony. Wersja banjo - nie nowość i pierwowzór Działają!
 12. To ja może z innej strony. Rozumiem, że wielka jest przyjemność w majsterkowaniu, ale czy warto wyważać otwarte drzwi? Ceny gotowych podajników nie drenują kieszeni. Zaletą gotowych jest to, że ma się odpowiednią foremki i dopasowany krętlik.
 13. Taka ciekawostka. Trafiały się mniejsze na okoniowe gumki, ale ten, to już drugi fajny z tej samej wody i na tą samą 10.5 cm gumę. 76 cm mięcha.
×
×
 • Create New...