Jump to content
Guest Karpiu/wedkarz18

Kawały o Wędkarzach i nie tylko.

Recommended Posts

W czasach świetności wiejskich potańcówek i związanych z tym rozrób...

Chłop jadący furmanką na targ, w świetle brzasku zauważył w rowie postać leżącego człowieka. Zaintrygowała go dziwna sytuacja: nogo faceta leżały na kupce siana, a głowa na przydrożnym kamieniu...Budzi go pytając co sie stało,że leży w takiej pozycji

- Byłem na zabawie w sąsiedniej wiosce ale musiałem uciekać...

- Hm...rozumiem, obcy teren, chłopaki bronili swych dziewczyn. Ale czemu nie głowa na sianie a nogi? 

- Panie, żeby nie te nogi, to głowa by tak dostała w pierdziel, że...

W jednym przedziale jadą mężczyzna i kobieta, sami, trasa długa. Facet czyta gazetę, a kobieta a to się na siedzeniu powierci, a to oczami pomruga, a to... Facet - jak skała. W końcu, po godzinie, babka nie wytrzymuje:
- Panie, pan jesteś mężczyzna, czy nie? Już godzinę pana kokietuję, a pan na mnie uwagi nie zwraca! Powiem wprost: zajmijmy się seksem!
- Zawsze mówiłem - odparł facet odkładając spokojnie gazetę na bok - że lepiej godzinę przeczekać niż trzy godziny namawiać

Para młodych ludzi pokłóciła się. Po dłuższej niezręcznej chwili:

Ona - Odchodzę.

On - Świetnie.

Ona - Nie znajdziesz drugiej takiej jak ja.

On - Jeszcze lepiej.

Wielki Mistrz stanął na czele wojsk. Za jego plecami stali bracia zakonni z Prus i Inflant. Razem z nimi kwiat rycerstwa zaciężnego z całej Europy: Brandenburgii, Nadrenii, Alzacji, Lotaryngii, Flandrii, Burgundii, Aragonii, Lombardii, Helwecji i innych regionów. Na przeciw nim stanęły chorągwie polskie, litewskie wspierane przez wojska ruskie, smoleńskie oraz tatarskie. Eurosceptycy - pomyślał Wielki Mistrz

Mędrzec - człowiek, który zawsze wie, co można zrobić.
Specjalista - człowiek, który zawsze wie, czego nie wolno zrobić.
Mistrz - człowiek, który wie, co trzeba zrobić i komu zlecić rozwiązanie problemu: mędrcowi, specjaliście, czy też może sam się rozwiąże.

Kowalski rozwiódł się po roku małżeństwa. Dziadek - wzorowy mąż z ponadpięćdziesięcioletnim stażem - bierze go na stronę na poważną rozmowę:
- Posłuchaj mnie, wnuku. Kazań ci prawić nie zamierzam. Chcę wiedzieć tylko jedno: jak ci się to udało? Od pięćdziesięciu lat nie jestem w stanie wymyślić nic, co by skłoniło tę cholerę do wyprowadzenia się ode mnie...

Wybaczcie ale mnie rozwaliło. :D 

Nauczyciel w klasie - Podajcie proszę przykład zdania używając słownictwa współczesnej polszczyzny.

Uczeń - Lagun z San Escobar ukrył się przed hakatumbą za instrybutorem.

Syn do ojca:

- Tato dlaczego błona dziewicza się nie zrasta?

- Bo nie ma na to czasu.