Skocz do zawartości

feeder na grunt, pare pytań


19tracer94
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Miejmy nadzieje że się sprawdzi   ;)  A co powiecie na temat tego kołowrotka "Shark Inspiration 4000"? Sprawdzi się w tej metodzie?  :)

 

 

 

13 łożysk za 90zł ??? Hmm, jak dla mnie to za duże ryzyko, tym bardziej, że to firma typu "no name", nie wiadomo, jak wygląda serwis itp. Za tą kasę kupiłbym coś mniej skomplikowanego, np. coś od Okumy

 

 

Jeżeli chodzi o firmę shark to jest to czeska firma produkująca narzędzia oraz sprzęt wędkarski więc nie jest to taki noname :P

A tu macie sklep sharka

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To i ja dorzucę swoje 3 grosze, aby nie zakładać kolejnego tematu.

 

Z racji iż najprawdopodobniej nie uda mi się dokupić miękkiej szczytówki do kija konger arcus feeder 360/120(za co konger ma minusa jak ode mnie do Gdańska) oraz z faktem iż zbliżają się moje urodziny uknułem chytry plan aby wejść w posiadanie nowego kija i kręcioła :D

 

Zatem do rzeczy, interesuje mnie feeder lub picker(arcus-a zaadaptowałbym na "rzecznego" feedera z racji twardej szczytówki, gdybym nie dokupił miękkiej).Łowię głównie na wodach stojących, od czasu do czasu Wisła, średni uciąg(okolice Płocka).

 

Długość kija między 3.6m a 3.9m(picker nie krótszy niż 3.3m)

C.w. maksymalnie 120g, aczkolwiek ciągnie mnie w przedział 30-90g

Najważniejsze, CENA.Nie chcę przepłacać, ale na dziadostwo mnie nie stać.Kij cena maksymalna, nie przekraczalna 225zł

Oto kilka moich propozycji

Cormoran Speciland Medium-Heavy Feeder 120 g

Mitchell Avocet Feeder R

Cormoran Speciland Picker

Cormoran Bull Fighter Medium Feeder 3,60m / 30-90g

Wzglęnie Mikado ALMAZ feeder

 

Gorzej z młynkiem.Nie mam kompletnie pomysłu. Znalazłem jeden, który mnie zainteresował, ale nie jestem do niego przekonany.

Cormoran Panacor 6PiF

 

Budżet do 200zł, myślę o rozmiarze 40, maks 45.Hamulec przód/tył , bez znaczenia.NIe musi mieć wolnego biegu.

Do młynka przy arcusie mam zapasową szpulę więc, mogę ewentualnie przemieniać w zależności od potrzeb gdyby mi nic nie podeszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...