Skocz do zawartości

Co nowego kupiliście?


szymonxx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znalazłem tego tematu na forum. Na wielu innych takowy się znajduje, sądzę, że to fajny pomysł.W temacie piszemy co ciekawego wpadło w nasze ręce podczas ostatniej, jak zawsze przypadkowej wizyty w sklepie wędkarskim. Dzisiaj zakupiłem wędzisko Colmic Method Feeder XSpace 360 cm. cw. 20-100g. Mam nadzieję, że parę ładnych leszczyków na niego wyciągnę !  :D  

post-214-0-54554900-1364232411_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jak najbardziej OK, sam się zanosiłem z założeniem takowego ;). Jak tylko zamówię i otrzymam graty, których zakup zaplanowałem na wiosnę to nie omieszkam się pochwalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I bardzo dobry wybór michu, mam takową i nawet używam jej czasem jako siedziska. Chociaż ostatnio jest mnie coraz więcej i zaczynam się o nią bać ;). A wszystko przez papierosy ;)

 

Porównywałem skrzynki wędkarskie Mistralla i Jaxona. Są poprostu za małe a narzędziówka jest duża przestronna i u góry ma plastikową zamykaną półeczkę na żyłki, ołów haczyki itd. A i nie kosztowała 100zł (bo tyle trzeba dać za względnie pojemną) tylko 44,90 :) Zajmuje pół bagaznika w aucie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby całkiem wypłoszyć Winda zakupiłem dziś grilla. :) Taki fajny, może pracować jako standardowy, a może być nad ognisko. Jeden ruszt i jedna obręcz do wolnego opiekania akurat jak dla rybek na hakach. :)

Grill pod nazwą Neptun . Z góry przepraszam za lichą jakość zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby całkiem wypłoszyć Winda zakupiłem dziś grilla. :) Taki fajny, może pracować jako standardowy, a może być nad ognisko. Jeden ruszt i jedna obręcz do wolnego opiekania akurat jak dla rybek na hakach. :)

Grill pod nazwą Neptun . Z góry przepraszam za lichą jakość zdjęcia.

 

 

Musze przyznać że wygląda super :) Teraz tylko przetestuj czy żarełko z niego jest równie świetne jak jego wyglą. Chociaz sukces zależy od kucharza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby całkiem wypłoszyć Winda zakupiłem dziś grilla.

 

Wydaje mi się, że efekt jest wręcz odwrotny od zamierzonego, taki widok bardziej mnie nęci niż płoszy ;). Tym bardziej, ze poeksperymentujesz wcześniej na Jotesie i Ozecie więc ja będę mógł konsumować bez obaw ;). Też wczoraj kupiłem grilla, został nad Wycztokiem, w niedzielę pierwsze przepalenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrz. A ja myślałem, w związku z ostatnimi Twoimi refleksjami o przybywaniu (nie chodzi mi o poziom wód ;) ), że się z lekka przestraszysz. :) No ale skoro nie to w te kilka dni świniaka przerobimy na grillu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja dokupiłem koszyk zanętowy 20, spręzynę, stopery, krętliki, rurki antysplontaniowe, żyłkę na przypon dragon 0,16/3,7kg oraz żyłkę na feedera Mistrall 0,20/5,90kg/150m.A i zanęta Mundial feeder vanilia na wody stojące, pudełko koszulek i... zapomniałem o sygnalizatorze brań :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...