Skocz do zawartości

Co nowego kupiliście?


szymonxx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem pierwszą bolonke. Padło na Mistrall Aqua 5 m, 10-30 g. Miałem takie skryte marzenie ale brakowało mi rzeki w pobliżu. Znalazłem rzekę i pełen optymizmu sprawdziłem dziś w akcji. Pierwsza ryba to płoć niewiele dłuższa od palca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎04‎.‎07‎.‎2019 o 23:38, Wartburg napisał:

WIem nie ten dział...../wyraźnie napisane NOWEGO/
Zdjęcie ze "Starych Kołowrotków" kradzione ale przedstawia dokładnie ten egzemplarz.
 

05246_PB140993-pikefinder-1000Q100.jpg

Jest piękny, a w moich młodych latach to było marzenie każdego spinningisty.

7 godzin temu, Wartburg napisał:

Z okazji osiągnięcia wieku stary piernik i postępujących trudności z wiązaniem haczyków na kiełbiki karaski i uklejki doznałem zaopatrzenia w taką zabawkę. Bardzo mi sie spodobało :)

20190721_190439.jpg

 

Gdy spojrzałem na tę fotkę, myślałem, że kupiłeś sobie nową deskę sedesową... :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.07.2019 o 06:02, Alexspin napisał:

Jest piękny, a w moich młodych latach to było marzenie każdego spinningisty.

Gdy spojrzałem na tę fotkę, myślałem, że kupiłeś sobie nową deskę sedesową... :D:D:D

Pierwsze skojarzenie miałem dokładnie takie samo, deska klozetowa:)

Myślę że i mnie takie szkło by się przydało, wzrok już niestety szwankuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Wartburg napisał:

Śmiejcie sie, śmiejcie ktoś tu się chwalił ze gotowe przypony kupuje.

Bez bicia się przyznaję! Ślepiów ni ma, paluchy grube i niezgrabne, to i gotowce konieczne. Ale co ci powiem, to ci powiem - ja poluję na taką lupę i jak tylko spotkam to od razu kupię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jotes napisał:

Bez bicia się przyznaję! Ślepiów ni ma, paluchy grube i niezgrabne, to i gotowce konieczne. Ale co ci powiem, to ci powiem - ja poluję na taką lupę i jak tylko spotkam to od razu kupię. 

Czytam i nie wierzę. Wujek, ten na G, po wpisaniu "lampka ze szkłem powiększającym" nie wie co ma wyświetlić pierwsze, takie jest pozycjonowanie. :) No dobra TUTAJ masz gotowca. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co przejrzałem pobieżnie to myląca może być ilość diod led. W jednej jest 60 ale moc całkowita 3,5 W a w drugiej 48 i 5 W. Soczewki też się różnią średnicą i dioptrami. Trudny wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sie porobiło, zaraz będę rewelacje że ktoś kupił Geriavit i udało mu sie nie zasnąć podczas holowania :)
PS ja na noc wale koktail: kawa zaraz po tem yerba i rano znowu kawa, przed odjazdem do domu obowiązkowe 1.30h drzemki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Wartburg napisał:

przed odjazdem do domu obowiązkowe 1.30h drzemki

Kilka razy "składało" mnie po nocce podczas jazdy ale tylko gdy było poranne, gorące i ostre słońce. Jak było pochmurno, to nie było problemu. Jak zmieniłem pojazd na taki z klimą, to i poranne słonko przestało być groźne, niemniej zawsze to było w miarę blisko, do 30 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle lądując w sklepie wędkarskim po mniej niż minucie dowiaduje się gdzie mam się mocno uderzyć lub przynajmniej pada pytanie czy oriętuję się który rok mamy czy tez panienki z archeo mnie właśnie odkopały, a tu proszę miła niespodzianka :)
Sprężyny do C3 kabłąk do reksa 57 części kabląka do Mitchela324 i sporo innego dobra :)

Resized_20190725_141800.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No cóż, więc stało się :)

dokonałem zakupu pierwszego zestawu spinningowego :

 

1. WĘDKA KONGER TROKER SPIN M 10-30g , długość 2,40 m

2. Kołowrotek  KONGER VECTRON

3. Plecionka PLECIONKA DRAGON FISHMAKER V.2 0,12mm

4. Przypon  1X7 SURFSTRAND LIGHT DRAGON

 

Czekam na dostawę i w teren :)

 

Ps. bardzo dziękuje za pomoc i dyskusje Panu @Alexspin

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż Michale, "jeden lubi ogórki, drugi dróżnika córki"...;)

Od ponad ćwierćwiecza wyłącznie spinninguję i nikt mnie nie namówi do jakiejkolwiek metody stacjonarnej, gdy siedzę bezczynnie gapiąc się w jeden punkt, po kilku minutach straszę ryby chrapaniem... :D:D:D

 

11 godzin temu, Soldi69 napisał:

No cóż, więc stało się :)

dokonałem zakupu pierwszego zestawu spinningowego (…)

Miałem nadzieję, że weźmiesz CW 5-20g, taki środkowy wymiar, zarówno pod okonia, jak i szczupaka. Z tym CW 10-30 będzie Ci trudno obsłużyć przynęty okoniowe, ale cóż Twój wybór... ;)

Czekamy na rozwój wypadków, czyli informacje z nad wody i kolejne zakupy, tym razem już zestawów specjalistycznych - UL i H... :brawa::diabelek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...