Skocz do zawartości

Co nowego kupiliście?


szymonxx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie , moimi zakupami w tym miesiącu stały się : Wędka daiwa ninja 300cm 30-60g wyrzutu , 6 woblerów Gloog Hektor 6cm i 4 woblery Hogan 7cm od Robinsona , kilka blach trociowych . Pierwszego stycznia ruszam w poszukiwaniu troci .

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mikolaj37

No daleko strasznie. Ja chyba już po sezonie. Czekam na czerwiec i sumy  i sandacze z Narwi.Może kiedyś i ja spróbuje. Na razie to w Szczecinie byłem raz 30 lat temu na przysiędze w wojsku u kolegi, ale kto wie. Połamania kija.Na olbrzymiej troci oczywiście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 22.07.2019 o 08:02, ryukon1975 napisał:

Z nowości na ten sezon. Używam je już od pewnego czasu.

MegaBaits Tactix Feeder 3,6 m cw 100 g

MegaBaits Tactix Feeder 3,9 m cw 130 g

MegaBaits Match 3,6 m cw 15 g

DSCF6380.JPG

Witam. Jakie szczytówki są w zestawie megabaits tactix feeder 3.9/130g, węglowe czy szklaki? Dzięki Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy się chwali to i ja, choć to tylko do wędkarstwa internetowego. :D Taki prezent choinkowo noworoczny sobie sprawiłem, niestety bez obrazków. :D 

Intel Core i9-10900F
SilentiumPC Fortis 3 HE1425
MSI MAG B460 TOMAHAWK
HyperX Predator 32GB [2x16GB 2666MHz DDR4 CL13 XMP DIMM]
Gigabyte Geforce RTX 2070
be quiet! POWER ZONE 1000W
WD Green 3D NAND SSD 240GB
WD Red 4TB 256MB cache x2
SilentiumPC Ventum VT2
Fury Tornado
Genesis Zircon 330
LG 27MK430H-B [FreeSync]

Za całość ~ 8800,-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.01.2021 o 11:13, Adrian9 napisał:

Westin W3 PowerTeez 8'4"/250cm MH 21-70g oraz Penn Slammer 360. Pozostaje tylko czekać do maja na testowanie.

Kto Ci zabroni testować teraz? Przecież wybrałeś się na trocie a jeśli "przyłowi" się jakiś głupi szczupak, sandacz, albo boleń, to zgodnie z regulaminem bezzwłocznie wypuścisz. Ryby nie znają swoich okresów ochronnych... ;):diabelek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alexspin napisał:

Jedź nad morze,

Kto bogatemu zabroni... ;):diabelek:

Zaraz bogatemu. Życie zmusiło do przesiadki z win7 na win10 no to sobie nieco pofolgowałem i ustawiłem wszystko co potrzebne na maks aby starczyło na kilka lat. Różnica w pracy już odczuwalna i to mocno. Ale to pikuś. O wiele ciekawsza jest informacja, że Jaxon Element QX 200 Match + dodatkowa szpula do niego, już jedzie do mnie. :) Najpóźniej w czwartek powinienem coś skrobnąć o nim i dołączyć jakieś seksowne fotki. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Baburka napisał:

Fajnie! Ale może już kurde, nie piszcie co kto kupił, bo aż mnie skręca kiedy otzrymam swoje zabawki?!:P

Gdyby każdy kto coś kupił napisał coś podobnego, to nasza bazy wiedzy przeskoczyłaby wszystkie reklamowe opisy o cały kosmos. Ze sklepowych opisów niewiele wynika, tu udało mi się ująć kulturę pracy i realnego wykonania. Nie mam jednak złudzeń, większość opiera się na: "wszyscy kupują to musi być dobry". O wiedzy z podstaw mechaniki nawet nie wspomnę.

Niestety coś więcej będę wiedział dopiero podczas połowu. Na sucho się sprawdza, ciekawe jak pod obciążeniem i pod presją, bo to zupełnie inne rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Waszej pomocy dotarły wczoraj do mnie spławiki Mochkov-a do bata z wymienną antenką. IMG_20210105_154957.jpg

Antenka nakładana na trzpień wystający z korpusu a nie weń wsuwany, co jest bardzo in plus a do tego jeszcze metalowy kil i jestem szczęśliwy :D Nie wiem tylko kiedy będzie mi dane przetestować w boju. Może już niedługo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...