Skocz do zawartości

Co nowego kupiliście?


szymonxx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Michał ma chyba rację, warto się nad sobą zastanowić, bo coś tu jest nie klawo...

To tak jak w tym kawale... Rozebrać kobiete i jej nie wyp..., to tak samo, jak dla kobiety przymierzyć kiecke i jej nie kupić...

Prawda, że nie jet to normalna sytuacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Wartburg napisał:

NIe kupiłem starego kołowrotka ani bambusu. Mam udać sie do doktora bo coś nie tak?

Na wizytę u doktora może być za późno, jedyna Twoja szansa to jechać na ryby. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napęd ASUS ZenDrive U7M - bo w obudowie kompa nie ma kieszeni na standardową nagrywarkę dvd, ale z tej zrobiłem już stałą. ;) Przykleiłem taśmą dwustronną z boku obudowy. Gdyby nie funkcja pracy w pionie to kupiłbym innej firmy bo na Asusa mam alergię.

Pamięć RAM G.SKILL 16GB 2133MHz - dla syna bratanka. Student musi rozbudować kompa, bo do prac już mu te 8 GB nie wystarcza.

I to na razie koniec zakupów. Przynajmniej tych związanych z komputerami. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Śpieszmy zmawiać na dalekim wschodzie, niedługo nie będzie już tak tanio ... ;)

Idąc tą droga zamówiłem w końcu świecący spławik

IMG_20210128_200217.jpg

Spławik dwuczęściowy, z "wałeczkowatą" baterią chowaną w korpusie. Planuję montować go na dwu punktowo na stałe.

A świeci tak:

IMG_20210128_200230.jpg

Do testów praktycznych niestety będziemy czekali jeszcze długo :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/16/2021 at 7:19 PM, wind said:

Śpieszmy zmawiać na dalekim wschodzie, niedługo nie będzie już tak tanio ... ;)

Idąc tą droga zamówiłem w końcu świecący spławik

Ceny będą takie same lub podobne. Podatki wszystko zepsują. Od 1go stycznia przy zakupach do UK płacę 20% VAT, Aliexpres nalicza i oddaje do tutejszego urzędu skarbowego.

Zawsze mnie ciekawiły te świecące spławiki. Szkoda że nie będzie na razie recenzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wartburg napisał:

Rozumiem że testowane wcześniej metodami destrukcyjnymi jak i skuteczność bojowa?

Osobiście nie testowałem jeszcze w boju. Zostały mi polecone prze twórcę woblerków i świetnego łowcę kleni i jazi. Zaufałem. Ale jeszcze miesiac i bedą testowane na rybach... mam nadzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, wędkarstwo z pasją napisał:

Ale jeszcze miesiac i bedą testowane na rybach... mam nadzieje.

Jak już potestujesz to daj znać jak się sprawują, czy firma ma realne szanse zaistnieć na rynku, czy też...jak zwykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wiedziałem co kupuje po taniości a mi sie krzatałt wydawał interesujacy robilem testy destrukcyjne:
wielkie haki za ucho w kombinerki i dawaj prostować wbity w deske, mniejsze uwiązene do grubszej zyłki tak badałem czy nie przehartowane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.02.2021 o 20:19, wind napisał:

Śpieszmy zmawiać na dalekim wschodzie, niedługo nie będzie już tak tanio ... (...)

Słyszeliście o przymiarkach mojego ulubionego (nie)rządu do zakazu używania ołowiu? Ja wstrzymałbym się z zakupami na zapas. Jeśli wprowadzą w formie jaka jest projektowana, to co później z tym zrobić? Na przykład mam zapas różnych ciężarków do bocznego troka i dropa, bardzo rzadko się zrywają, a zakaz ich stosowania ma wejść "z marszu", bez vacatio legis, będę miał prawie 1 kg złomu. Porzucam sobie nimi w okna na Nowogrodzkiej i na Żoliborzu, będzie zabawa... :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda miesiąc temu ale trochę trwało nim wszystko dokładnie sprawdziłem. Podchodzę do takich wyrobów z niedowierzaniem i to na podstawie doświadczeń własnych, choć odległych. Niepewność jednak pozostała.

Sprawdza się praktycznie na wszystkim, szkło, ekrany z tworzyw, soczewki okularów na nos, kontaktowych nie posiadam ale wątpię bo to nie ta chemia oraz obudowy z tworzyw, nawet te z naklejkami. Żadna skubana nie odpadła choć chciałem taką jedną zdjąć. Jest naprawdę delikatny i mocniejsze zabrudzenia trzeba potraktować kilkukrotnie.

Środek wyjątkowo wydajny w formie pianki. Na swoje 27 cali zapylam jakieś 10 cm2 i to wystarcza. Rozprowadza się znakomicie, bo się szybko uwadnia i potrzeba minimum 3 kawałki ręcznika papierowego, oczywiście miękkiego.

 

IMG_20210224_122808.jpg

Zapomniałem. U mnie w sklepie kosztuje 9,99

Edytowane przez Docio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...