Skocz do zawartości

Co nowego kupiliście?


szymonxx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi


Wystarczy wziąć do ręki oba produkty i porównać...

 

Ale Ty nie opisujesz różnic w żaden sposób. To tak dużo kosztuje napisanie, nie wiem: są bardziej twarde, nie są ta gibkie, wolniej pracują, ogonek mniej młóci...Tak można gadać do rana. Ale Ty wiesz, że są z całkowicie innego tworzywa. No i co to ludziom daje? Robiłeś analizę tego tworzywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Robiłeś analizę tego tworzywa?

 

Być może uzyskał taką wiedzę od przedstawiciela producenta?? Wiesz, są tacy ludzie, którzy dzielą się wiedzą i są tacy, którzy potrafią słuchać i z tej wiedzy skorzystać. Bez fochów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1papilion9, bardzo fajne są cannibale i je mogę polecić. Widzę, że chyba kupiłeś 3d bleak? Jeśli, tak to mi się nie sprawdzały i lepiej w cannibale zainwestować (ale to moja opinia :) )

 

 

 


Na lipsa aż tak zaawansowany nie jestem

jeśli, łowiłeś na woblery to nie powinno być problemów. 

 

Mam nadzieję, że Soft 4 Play, Tobie posłuży, ja jestem negatywnie nastawiony do nich, szkoda kasy na nie (i to też moja opinia :) )

 

Pozdrawiam,

 

Marcin

Edytowane przez marckus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooooo, muszę przyznać, że mnie też się podoba. Fajnie pomyślana, mnóstwo dobrych kieszonek i nawet miejsce na składany podbierak jest. Ten zasobnik i nic więcej nie potrzeba, to jest właśnie optymalne rozwiązanie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooooo, muszę przyznać, że mnie też się podoba. Fajnie pomyślana, mnóstwo dobrych kieszonek i nawet miejsce na składany podbierak jest. Ten zasobnik i nic więcej nie potrzeba, to jest właśnie optymalne rozwiązanie. :)

Zbyszku, nic tylko pakować rzeczy, wrzucić do bagażnika (ma bardzo fajne wymiary i wiele miejsca nie zajmuję) i na rybki ;)

Edytowane przez marckus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam w ręku najnowszy katalog i nie znajduję tej serii.

 

Bo ta seria wyszła ponad 10 lat temu. Ja mam z tej serii spinning 10-30 g. Więc już jej nie znajdziesz w nowych katalogach i sprzedaży, chyba, że jeszcze gdzieś zalegają w sklepach i magazynach. Ta seria ostatnio widziana była w katalogu z 2009 roku. Mam nadzieję i tego życzę koledze, by ten feeder lepiej się spisywał, niż mój spinning, z którego ciągle spadały mi ryby i od lat stoi w odstawce...

 

Ps: Katalog 2009

Edytowane przez Jotes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kupiłeś w sklepie i masz dowód zakupu to gwarancja jak najbardziej obowiązuje.

Swoją drogą miałem okazję połowić swojego czasu batem z tej serii i wrażenia jak najbardziej pozytywne. Uważam Perseusa za jedną lepszych serii Jaxona, obok Oriona oczywiście, bo pikerek z tej serii jest rewelacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kupiłeś w sklepie i masz dowód zakupu to gwarancja jak najbardziej obowiązuje.

Swoją drogą miałem okazję połowić swojego czasu batem z tej serii i wrażenia jak najbardziej pozytywne. Uważam Perseusa za jedną lepszych serii Jaxona, obok Oriona oczywiście, bo pikerek z tej serii jest rewelacyjny.

To mnie troche pocieszyłeś, bo już radość zakupu przeradzała się w żal zakupu tej wędki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak kupiłem przez internet [sklep internetowy] wędzisko Mikado i nie miałem wypełnionej gwarancji. 
Na nieszczęście pękła, od razu zadzwoniłem do tego sklepu mówiąc, że nie mam gwarancji od nich- facet nie robił  problemów i kazał ją odesłać.

Nawet w serwisie napisali " brak gwarancji" i ją zrobili. 

Właściciel sklepu mówił, że jak on wysyła sprzęt z reklamacją, to ją i tak zrobią. Bo mają stałego klienta. Więc nie ma co się bać :) Co do paragonu, zrób sobie kopie, bo lubią blaknąć i nic na nich nie widać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, wędzisko to nie żyłka, nie będzie "zleżałe". Jedyne zagrożenie, że jeśli długo zalegało magazyn, to mogło być przerzucane z kąta w kąt i uległo uszkodzeniu mechanicznemu. Co prawda przy obecnej aurze masz małe szanse na wypróbowanie go, chyba, że gdzieś w kanałach zrzutowych ciepłowni, ale przecież gwarancja sięgnie Ci najbliższej wiosny, więc spoko.

Nie znam tej serii JAXON-a i trzeba przyznać, że ta firma (jak każda inna) ma w ofercie dobre wyroby, jak i totalne buble, ale jeśli @Wind wyraża się pozytywnie o tych wędziskach, to nie ma wątpliwości, że spełni Twoje oczekiwania.

 

 

Co do paragonu, zrób sobie kopie, bo lubią blaknąć i nic na nich nie widać.

BARDZO WAŻNE!!!

 

Ps

Tak z ciekawości, ile dałeś za tego feederka?

Edytowane przez Alexspin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

170zł w sklepie stacjonarnym.

A co do paragonu ja otrzymałem tylko gwarancje jaxona z pieczątką sklepu.

To wybierz się do nich jeszcze raz i zażądaj paragonu, mają obowiązek wydać :excl:

 

Ps

Cena szału nie czyni, za te pieniądze kupiłbyś Mikado X-Plode Medium Feeder. Nie znam się za bardzo na feederach, ale wydaje mi się - mimo mojej sympatii do JAXON-a - że MIKADO byłby lepszym wyborem, choćby z tego względu, że to nowsza konstrukcja.

Nie wiem jak doradzą koledzy lepiej znający się na tej metodzie, ale zawsze masz możliwość zwrotu nieużywanego towaru w terminie 5 dni, więc przemyśl to.

Edytowane przez Alexspin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ale przecież gwarancja sięgnie Ci najbliższej wiosny, więc spoko.

 

Gwarancja w jego przypadku, to niezmiennie 2 lata od momentu zakupu, więc nie ma strachu.

 

Mój Peseus pochodzi z ich pierwszej serii, która zainaugurowana była w 2007 roku. Jego może pochodzić nawet z 2011 roku, bo ta seria przez kilka kolejnych lat się ukazywała. Pisząc niedawno o czyszczeniu rękojeści, to właśnie ten kijek miałem na myśli opisując, że korka było na niej ok 0,3 mm, a cała rękojeść to tylko atrapa korkowa.

 

Paweł, to, że z mojego kijka spadają ryby, wcale nie musi oznaczać, że tak się dzieje z kijami z całej serii i do każdej metody bez wyjątku. Spokojnie, nie rób ogniem!

 

I jeszcze jedna uwaga: Obecnie mamy 14 dni na zwrot towaru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...