Skocz do zawartości

Co nowego kupiliście?


szymonxx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

(...) jeszcze jedna uwaga: Obecnie mamy 14 dni na zwrot towaru. 

Nie chcę się sprzeczać i nie dam głowy, ale 14 dni to w przypadku zakupu przez internet, wysyłkowego, poza lokalem sklepowym.

 

Ps

Warto poczytać:

Zwrot zakupionego towaru

Prawa konsumenta - zwrot i wymiana.

Zwrot towaru.

Wszystko o zwrotach towaru.

Okazuje się, że ja też się myliłem, pisząc o 5 dniach na zwrot, bo to zależy od dobrej woli sklepu stacjonarnego. Mam przestarzałą wiedzę w tym zakresie... :(

Edytowane przez wind
edycja linków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety zwrot zależy od woli sprzedawcy. Trudno kupiłem "starocia" mam nauczke na przyszłość żeby przed zakupem dokładnie sprawdzić towar.

Nie załamuj się, spróbuj się dogadać w sklepie. Jeśli zależy im na klientach, powinni się zgodzić, tym bardziej, że wędzisko nie używane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko podsumowując: Nie ulega wątpliwości, że na zakupiony kijek ma 2 lata gwarancji i nie ma co go straszyć. Ja bardzo niefortunnie już go chyba skutecznie przestraszyłem, ale jak zastrzegam po raz kolejny, to, że ja źle trafiłem nie oznacza, że on też musiał. To są kije do zupełnie innych metod!

 

Pozostaje pewien żal i smutek, że sprzedawca nie uprzedził go, że kij pochodzi ze starej serii. Ale nawet jeśli, nie daj Boże, złamie mu się ten kij i nie będą już mieli elementu na wymianę, to muszą mu zwrócić pieniądze, albo zaproponować inny kijek. I na tym poprzestańmy! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, gwarancja wynosi 2 lata, ale paragon musi być. Przy okazji, paragony są drukowane na papierze termicznym, właściwie to nadruk jest wypalany, i nie blaknie ale się wyciera. Najlepiej zrobić ksero ewentualnie przechowywać w obniżonej termperaturze i określonej wilgotności.

Prawo zwrotu obowiązuje jedynie w przypadku transakcji poza siedzibą sprzedawcy, a kolega kupił kij w sklepie stacjonarnym, więc ewentualny zwrot to tylko dobra wola sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak się okazało sprzedawca chciał wypchnąć stary towar i tyle. Już mnie nie zobaczy u siebie w sklepie.

 

Paweł, powiem Ci tak! Ja z pełną świadomością kupuję w tym miesiącu kijek, który jest już starociem i nic, ani nikt nie odwiedzie mnie od tego pomysłu. A decyduję się na zakup, bo ten kijek (pomimo, że starzyzna!) ma bardzo dobre opinie w internecie. A na moim celowniku jest ten kijek. I nie ma już takiej siły, która mnie od tego odwiedzie. ;)

 

Stare, nie oznacza wcale, że do dupy. O tym przekonasz się w boju i możesz być miło zaskoczony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macać macałem do tego spodobał mi sie desing tego kija, nie było zadnych zadrapań lakieru ani uszkodzeń więc wziąłem. Jak się okazało sprzedawca chciał wypchnąć stary towar i tyle. Już mnie nie zobaczy u siebie w sklepie.

I to na tyle w temacie :)

Ale co w związku z tym, poszedłeś go oddać czy co?

Nie chciał Ci paragonu wydać ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziła mnie dzisiaj Xenia Tubertini i tak sobie w oko wpadliśmy wzajemnie, że natychmiast zrodziło się uczucie. Obiecała, że już ze mną zostanie do końca swoich dni. Wrażenia estetyczne zapierają dech w klacie, niezwykle zgrabna i smukła, z piękną błyszczącą cerą. Miła w dotyku i lubi być dotykana i pieszczona, ale na razie tylko od dołu. Poczekam, niech się oswoi, potem będę ją zabierał na ryby. ;)

 

post-1521-0-76536600-1453211892.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No! Szczupła, wysoka brunetka, z lekkimi pasemkami - żona wymiękła, będzie ją musiała traktować, jak córkę.  :D

 

E, to Panie elegancko dobrze, że żona akceptuje Twoją nową miłość :D Pozdrów żonę i dbaj o Xenię, a i o żonę też dbaj :D

Edytowane przez marckus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po kilku wspólnych wypadach na łono natury, koniecznie opisz Jarku czy odwzajemniła Twoje uczucia.

 

Phi! Po co czekać? My już jesteśmy po dwóch zbliżeniach. teraz muszę gdzieś jechać, ale jak wrócę, to będzie nawet i siódme wejście pałkarza. Teraz zaczeka na mój powrót oparta o biurko. Potem nie będzie się już opierać.  B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni zakup jaki poczyniłem, to kamizelka do brodzenia. Dokładnie to mistrall X1 plecak. Kamizelka bardzo pojemna i praktyczna wszystkie pasy regulowane więc rozmiar uniwersalny, do tego sporo kieszeni i plecak. Dokładny opis zamieściłem już w sieci, ale powiem szczerze, że to najlepszy zakup roku poprzedniego. Kolejnym zakupem był kijaszek mikado feeling do 13g z tym że kijek długości 300cm specjalnie pod okonie z Wisły, gdzie prowadzenie wobka z dala od opaski jest bardzo istitne. Pod koniec grudnia kijek dał rade ładnemu kleniowi, więc wiążę z nim spore nadzieje, zwłaszcza z bocznym trokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dotarły do mnie ostatnie zakupy. Prawie setka czerwonych haczyków Drenana w rozmiarach 16 i 18 oraz długo wyczekiwana wędeczka Dragon Thytan Match. Co prawda używka ale z dobrych rąk więc jestem wstępnie ;) zadowolony. Teraz musi doczekać do lepszej pogody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...