Skocz do zawartości

Co nowego kupiliście?


szymonxx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mojej Partnerki DRAGON Nano Core 7-28g/198cm. Chrzest bojowy odbył się w piątek - Pilica poniżej Inowłodza. Odległości rzutów imponujące. Jeszcze ze dwa wyjazdy i będę mógł napisać o nim coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, Docio napisał:

WRESZCIE. 

Hihi. Po prawie dwudziestu latach, rozstania są trudne i długotrwałe. Cóż, silnik zmieniłem na lepszy i młodszy model, ale żona zostaje. :)

Dzięki Alku!

Edytowane przez Jotes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jako że jesień już dawno nastała pora wybrać się na okonia, a przy okazji na szczupłego. Zakupiłem taki oto patyczek Jaxona Grey Stream, ciężar wyrzutowy 1-7 g, 210 cm. Do tego kołowrotek Spro Passion 710 + plecionka Mikado Nihonto. Dzisiaj była próba, 6 okoni i jeden szczupak. :)

154246737550023142058.jpg

15424673976251022503900.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem zakup okoniowy dla mojej Pani:

- wędzisko STREAM ANGLER 703UL 7'/0,8-5g/2-5lb image.png.d5dd76a08f88e57906e6892fa7e02008.png

- kołowrotek DAIWA Fuego LT1000D image.png.8f860262ac7f07a25514636c0c37d2b2.png

- mam zamiar nawinąć na niego doradzoną mi żyłkę TRABUCCO 0,128/4LB image.png.e8238f6c9b7620203d95c0dc8eb2ef9c.png

Mam nadzieję, że zestaw sprawdzi się z ultra lekkimi przynętami na przedzimowe i wiosenne okonie oraz spinningowy białoryb. :)

Edytowane przez Alexspin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Alexspin napisał:

Tym razem zakup okoniowy dla mojej Pani:

I to bardzo kuszący, że aż wiercący mi dziurę w brzuchu zakup. Co prawda Panią nie jestem, ale z okoniami przy pomocy czegoś tak zgrabnego, potańczyłbym z ochotą. Alek, kupiłeś go na Ali? Jeśli tak, to napisz koniecznie: Jak długo czekałeś na przesyłkę? Jak wygląda kwestia kosztów wysyłki? Jak zabezpieczona przesyłka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Jarku, kupiony na Ali https://pl.aliexpress.com/item/Stream-w-dka-wysokiej-w-gla-603ul-703ul-Pstr-g-Rod-0-8-5g-przyn-ty/32844400595.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.60e45c0floOjKq.

Czekałem dwa tygodnie.

Koszty przesyłki "0" z dołączonym "gratisem" (dwa czerwone twisterki 1,5').

Przesyłka zabezpieczona pancernie, w grubą kartonową rurę.

Ps

Ciekawostką jest zapasowy element szczytowy, czyżby producent przewidywał stosunkowo szybką awarię?;)

Edytowane przez Alexspin
Post scriptum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko jedno pytanko Alku. Widzę, że kupiłeś kijek trzyczęściowy? Czy mi się tylko tak wydaje? Ja oglądam właśnie dwuczęściowy. Dwa tygodnie? No to jeszcze mógłbym go ochrzcić w tym sezonie... ;)

Ps. I właśnie to są cenne informacje dla potencjalnych zainteresowanych takimi zakupami! Dzięki Alku!

Edytowane przez Jotes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy częściowy ze względu na łatwość transportu. Ty masz do wody blisko, ja muszę dygować do sensownego łowiska około 70km i to z psem (65cm w kłębie i 50kg wagi) w bagażniku, a to ogranicza możliwości ładunkowe, choć to VOLVO Combi... ;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alexspin napisał:

Trzy częściowy ze względu na łatwość transportu.

Jasne, spoko przecież wiem. I to Ci powiem, że chyba skuszę się też na tego, bo w trakcie, kiedy tutaj klikamy, kijek stał się niedostępny (2,10 m). :) A poza tym koszt wysyłki tego dwuczęściowego wynosił tyle, co koszt zakupu tego trzyczęściowego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
2 godziny temu, Ozet napisał:

Bardzo zgrabny kijek. Podoba mi się estetyka wykonania tej wędki. Ciekawe jak się będzie sprawować "w boju".

Dzisiaj byłem nad wodą i testowałem,złowiłem tylko dwa małe okonie. Na tą chwilę jestem zadowolony,bardzo odpowiada mi jego długość dobrze ni się nim operuje na małej rzece. Czas pokaże czy opinia moja się  nie zmieni co do tego kija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...