Jump to content
szymonxx

Co nowego kupiliście?

Recommended Posts

Godzinę temu, Alexspin napisał:

No cóż Michale, "jeden lubi ogórki, drugi dróżnika córki"...;)

Od ponad ćwierćwiecza wyłącznie spinninguję i nikt mnie nie namówi do jakiejkolwiek metody stacjonarnej, gdy siedzę bezczynnie gapiąc się w jeden punkt, po kilku minutach straszę ryby chrapaniem... :D:D:D

Znaczy...pełny relaks. :D 

57 minut temu, Alexspin napisał:

Miałem nadzieję, że weźmiesz CW 5-20g, taki środkowy wymiar, zarówno pod okonia, jak i szczupaka. Z tym CW 10-30 będzie Ci trudno obsłużyć przynęty okoniowe, ale cóż Twój wybór... ;)

Czekamy na rozwój wypadków, czyli informacje z nad wody i kolejne zakupy, tym razem już zestawów specjalistycznych - UL i H... :brawa::diabelek:

Jak się na dobre wkręce i trochę żonę przyzwyczaję do moich wypadów nad wodę to zainwestuje w coś właśnie małego pod okonki , coś do 10 g :)

W dniu ‎17‎.‎11‎.‎2018 o 16:25, Alexspin napisał:

Tym razem zakup okoniowy dla mojej Pani:

- wędzisko STREAM ANGLER 703UL 7'/0,8-5g/2-5lb image.png.d5dd76a08f88e57906e6892fa7e02008.png

- kołowrotek DAIWA Fuego LT1000D image.png.8f860262ac7f07a25514636c0c37d2b2.png

- mam zamiar nawinąć na niego doradzoną mi żyłkę TRABUCCO 0,128/4LB image.png.e8238f6c9b7620203d95c0dc8eb2ef9c.png

Mam nadzieję, że zestaw sprawdzi się z ultra lekkimi przynętami na przedzimowe i wiosenne okonie oraz spinningowy białoryb. :)

Małżonkę namów do wspólnego uprawiania tego procederu. Kup dla Niej ultra lekki zestaw jak wyżej i zabierz nad wodę. Gdy złowi pierwszą krasnopiórkę, albo okonka, to połknie bakcyla jak moja Pani... :diabelek:

Edited by Alexspin

Sezon okoniowy zbliża się wielkimi krokami, więc zakupiłem kolejny kołowrotek Ryobi. Ten wyląduje na kijku Savage Gear i będzie już piątym Ryobi w moim posiadaniu. Mam całkowite zaufanie do tej konkretnej firmy. :Obraz:

40 minut temu, Docio napisał:

Full metal, lubię takie. :) 

No właśnie robię eksperyment, a wolałbym lżejszy max 160 g, bo kijek ma 88 g. Ale jak nie spróbuję, to się nie dowiem. ;)