Jump to content
szymonxx

Co nowego kupiliście?

Recommended Posts

Ostatnie zakupiłem taką wędke. fajnie się na niej łowi ale zauważyłem lekki mankament ciężko w niej chodzi kołowrotek. który był dołączony z wędką w zestawie. Ale wędka godna polecenia. Pozdrawiam i życzę fajnych okazji 532315163_SportexXclusiveMediumFeeder360cm90-160g.thumb.jpg.62610c727c39b26fb0115a117cc6e592.jpg

Kupił albo i nie ale to są nowe przynęty na okonie.

DSCF7430.JPG

Edited by ryukon1975

Witam serdecznie , moimi zakupami w tym miesiącu stały się : Wędka daiwa ninja 300cm 30-60g wyrzutu , 6 woblerów Gloog Hektor 6cm i 4 woblery Hogan 7cm od Robinsona , kilka blach trociowych . Pierwszego stycznia ruszam w poszukiwaniu troci .

Pozdrawiam

Guest mikolaj37

No gruby zestaw, pewnie na grube ryby. Szkoda że tak daleko ode mnie bo też bym spróbował złowić troć. Połamania kija. A jaki kręcioł masz do tego?

Bardzo dziękuję.

Kręcioł : Daiwa Ninja 4000 LT . W niedzielę wędka została ochrzczona , sandacz 60 cm na Odrze.

Lekkość tego zestawu na duży plus. Zapraszam chcociażby na sandacze w Szczecinie "Bulwarowe" ,  jeśli nie na trocie w Inie ;)

Guest mikolaj37

No daleko strasznie. Ja chyba już po sezonie. Czekam na czerwiec i sumy  i sandacze z Narwi.Może kiedyś i ja spróbuje. Na razie to w Szczecinie byłem raz 30 lat temu na przysiędze w wojsku u kolegi, ale kto wie. Połamania kija.Na olbrzymiej troci oczywiście. 

W dniu 22.07.2019 o 08:02, ryukon1975 napisał:

Z nowości na ten sezon. Używam je już od pewnego czasu.

MegaBaits Tactix Feeder 3,6 m cw 100 g

MegaBaits Tactix Feeder 3,9 m cw 130 g

MegaBaits Match 3,6 m cw 15 g

DSCF6380.JPG

Witam. Jakie szczytówki są w zestawie megabaits tactix feeder 3.9/130g, węglowe czy szklaki? Dzięki Pozdrawiam

Każdy się chwali to i ja, choć to tylko do wędkarstwa internetowego. :D Taki prezent choinkowo noworoczny sobie sprawiłem, niestety bez obrazków. :D 

Intel Core i9-10900F
SilentiumPC Fortis 3 HE1425
MSI MAG B460 TOMAHAWK
HyperX Predator 32GB [2x16GB 2666MHz DDR4 CL13 XMP DIMM]
Gigabyte Geforce RTX 2070
be quiet! POWER ZONE 1000W
WD Green 3D NAND SSD 240GB
WD Red 4TB 256MB cache x2
SilentiumPC Ventum VT2
Fury Tornado
Genesis Zircon 330
LG 27MK430H-B [FreeSync]

Za całość ~ 8800,-

Westin W3 PowerTeez 8'4"/250cm MH 21-70g oraz Penn Slammer 360. Pozostaje tylko czekać do maja na testowanie. 

20210102_110957.jpg

Jedź nad morze,

W dniu 31.12.2020 o 18:29, Docio napisał:

(...) Za całość ~ 8800,-

Kto bogatemu zabroni... ;):diabelek:

W dniu 2.01.2021 o 11:13, Adrian9 napisał:

Westin W3 PowerTeez 8'4"/250cm MH 21-70g oraz Penn Slammer 360. Pozostaje tylko czekać do maja na testowanie.

Kto Ci zabroni testować teraz? Przecież wybrałeś się na trocie a jeśli "przyłowi" się jakiś głupi szczupak, sandacz, albo boleń, to zgodnie z regulaminem bezzwłocznie wypuścisz. Ryby nie znają swoich okresów ochronnych... ;):diabelek:

2 godziny temu, Alexspin napisał:

Jedź nad morze,

Kto bogatemu zabroni... ;):diabelek:

Zaraz bogatemu. Życie zmusiło do przesiadki z win7 na win10 no to sobie nieco pofolgowałem i ustawiłem wszystko co potrzebne na maks aby starczyło na kilka lat. Różnica w pracy już odczuwalna i to mocno. Ale to pikuś. O wiele ciekawsza jest informacja, że Jaxon Element QX 200 Match + dodatkowa szpula do niego, już jedzie do mnie. :) Najpóźniej w czwartek powinienem coś skrobnąć o nim i dołączyć jakieś seksowne fotki. ;) 

1 hour ago, Docio said:

Zaraz bogatemu.

Mój laptop kosztował około 2 tys złotych :) Potrzebuje do internetu i Excela więc daje radę.

Fajnie! Ale może już kurde, nie piszcie co kto kupił, bo aż mnie skręca kiedy otzrymam swoje zabawki?!:P

2 godziny temu, Baburka napisał:

Fajnie! Ale może już kurde, nie piszcie co kto kupił, bo aż mnie skręca kiedy otzrymam swoje zabawki?!:P

Gdyby każdy kto coś kupił napisał coś podobnego, to nasza bazy wiedzy przeskoczyłaby wszystkie reklamowe opisy o cały kosmos. Ze sklepowych opisów niewiele wynika, tu udało mi się ująć kulturę pracy i realnego wykonania. Nie mam jednak złudzeń, większość opiera się na: "wszyscy kupują to musi być dobry". O wiedzy z podstaw mechaniki nawet nie wspomnę.

Niestety coś więcej będę wiedział dopiero podczas połowu. Na sucho się sprawdza, ciekawe jak pod obciążeniem i pod presją, bo to zupełnie inne rzeczy.

7 godzin temu, Baburka napisał:

Zawsze możesz sobie coś wystrugać spławiki np.  :P

Ja się nie nudzę, robię modele okrętów, ale jak się na coś czeka, to czas się wlecze:(

Model okrętów sterowane radiem do wywózki zanęty/zestawów?

Niestety, Andrzeju, tylko modele okrętów wojennych w skalach 1/700, 1/350 i 1/200:(

19 minut temu, Baburka napisał:

Niestety, Andrzeju, tylko modele okrętów wojennych w skalach 1/700, 1/350 i 1/200:(

Napisz jeszcze, że grasz w wows i już będę wiedział niemal wszystko. ;) 

2 minuty temu, Docio napisał:

Napisz jeszcze, że grasz w wows i już będę wiedział niemal wszystko. ;) 

Nie gram, nie lubię takich gierek

Dzięki Waszej pomocy dotarły wczoraj do mnie spławiki Mochkov-a do bata z wymienną antenką. IMG_20210105_154957.jpg

Antenka nakładana na trzpień wystający z korpusu a nie weń wsuwany, co jest bardzo in plus a do tego jeszcze metalowy kil i jestem szczęśliwy :D Nie wiem tylko kiedy będzie mi dane przetestować w boju. Może już niedługo.