Skocz do zawartości

Feeder/picker do 160zł na wody stojące


kaczi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów!Planuje zakup feedera bądź pickera. Fundusz jakim dysponuje to około 160zł na wędzisko, bądź +-300zł na kołowrotek i wędeczkę.Wcześniej łowiłem na Mikado trython feeder 360 cw 100, niestety wędka jest zniszczona. Łowię głównie na Zalewie Zemborzyckim oraz jeziorach, gdzie dominuje leszcz <1.5kg, płoć. W moim odczuciu, wcześniejsza wędka była za sztywna, a jako, że sezon trzeba rozpocząć, chcę kupić nowe wędzisko. Posiadam kołowrotek SPRO Passion 7000 szpula 730. Nie wiem czy nadaje się on do łowienia z proponowanymi przez Was wędkami, także proszę o opinie i propozycje co do innych kołowrotków (SPRO mam wrzucone do spinningu).Sezon wcześniej łowiłem wędeczką Mikado na fileta. Sposób bardzo mi się spodobał, także chciałbym, żeby poza łowieniem na nowej wędeczce na kuku czy białęgo, możnaby było czasami zamontować fileta na jakąś większą rybkę ( niekoniecznie na suma 60kg, ale na sandacza czy szczupca 5kg już tak).Bardzo proszę Was o propozycję wędziska i kołowrotku oraz opinie :)Myślę o Konger Arcus Picker 300/40g , jednak nie wiem czy wędeczka nie będzie za delikatna jak rzucę fileta, albo żywca. Do tego dałbym kołowrotek Okuma traventine - i tutaj mam pytania: jaka wielkość 30 czy 40 i czy warto dołożyć kilka złotych za model z wolnym biegiem. Myślicie, że ten zestawik dałby radę?

Edytowane przez wind
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...