Skocz do zawartości

Wybór rodzaju wędki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mój problem polega ma wyborze wędziska. Wybór pomiędzy teleskop feder i spining.

Łowię w małej rzece oraz stawach myślę czy by nie pójść nad wisłę.

Poluję na karpie(szlachetne też), płotki,japonce,okonie.

Łowię na spławik ale myślę też nad spróbowaniem na blaszkę oraz koszyczek.

Chcę kupić nowe wędzisko ponieważ moja teleskopowa 390 cm harmony się złamała na karpiu szlachetnym 2 kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej uniwersalny będzie teleskop, lecz nie będziesz miał przyjemności z łowienia. I nie będziesz tak czuł pracy przynęty jak na  składzie. 

A jak chcesz łowić karpie to kup feedera, potem dokupisz odległosciówkę (chociaż na początek to nawet feederem połowisz na spławik)

Edytowane przez maksz100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za radę myślę że kupię feedera i mam jeszcze jego pytanie czy do 50 może 70 zl kupię jakieś wędzisko które nie złamie się jak moja wcześniejsza ?

Jeszcze drugie pytanie :D

Mieszkam koło 25 tysięcznego miasta lepiej kupić feedera w sklepie czy na targu w niedzielę lub zakupić w internecie ale tam niestety przesyłki pobraniowe 16+ zł

Edytowane przez Majkel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złamać może się każde wędzisko niezależnie od ceny. Problem w tym, czy do złamania doprowadziła ukryta wada, czy też nasze działanie. Niezależnie jednak od przyczyny możliwość złożenia reklamacji jest ściśle związana z dowodem zakupu i warunkami gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...