Skocz do zawartości

Drapieżnik w obiektywie- temat dyskusyjny


Nicco Puccini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie prowadzimy dyskusję na wszelkie tematy związane z konkursem drapieżnik w obiektywie. zaznaczam jednak, że zdjęcia umieszczamy w drugim temacie. Tu można zadawać pytania i debatować nad zgłaszanymi pracami. I ponownie Panie i Panowie- zapraszam do udziału w konkursie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było żeby na zdjęciu był łowca widoczny, bo wiadomo w internecie zdjęć co nie miara. Jeszcze lepiej żeby miał swoje zdjęcie profilowe rozpoznawalne i stwierdzające że to on. Myślę jednak że każdy uczestnik konkursu podejdzie uczciwie do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko każdy uczciwie podszedł do tego. Zapomniałem całkiem o tym, zmienię nieco regulamin pod tym kątem niedługo. Ale każde zdjęcie i tak będzie odpowiednio weryfikowane pod kątem oryginalności i praw autorskich, a wszelkie łamanie tych praw jest niezgodne z prawem o czym proszę, żeby każdy pamiętał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewne wymaganie muszą być konkursu. Jeśli chce brać udział, to niech będzie na fotce ze zdobyczą i na zdjęciu profilowym jako dokument potwierdzający. Dobrze by było napisac w regulaminie, to na kolejny konkurs by wiedzieli i sie przygotowali, np robiąc fotke z łowcą a nie na trawie :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło z Twojej strony Nikoś , że zorganizowałeś konkurs i że ufundowałeś nagrody.

30 woblerów wystrugać, było na pewno czasochłonnym zadaniem i na pewno nie łatwym.

Nikoś mam pytanie, zdjęcia jakie można wysyłać muszą być zrobione w okresie od 14.12.2011- 31.1.2012,

czy mogą być dodawane zdjęcia zrobione w wcześniejszych miesiącach/latach ?

Co do potwierdzenia autora, jeżeli chcesz aktualne zdjęcia, może dobrym rozwiązaniem było by wydrukowanie sobie dokumentu z naszym logopost-2-0-74312700-1323899116_thumb.png i dołączenie go przy robieniu zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia nie muszą być robione teraz, mogą być starsze. Dodam to do regulaminu żeby nikt się nie pogubił już. A co do własności zdjęć...Panowie- wszystkie foty będą sprawdzane pod kątem oryginalności. Jeśli ktoś złamie prawa autorskie to niech ma na uwadze to, że to się w sądzie może skończyć i forum nie ponosi za to odpowiedzialności( mamy to w regulaminie głównym....).

Wind- zdjęcie samego drapieżnika na trawie czy w ręku też może być, oby tylko nie był w błocie, krwi i żebyś ujął ciekawie jego ciało...:) Nie ważne w tym konkursie kto czemu robi zdjęcie i w jaki sposób, ważne by znalazł się na tym zdjęciu drapieżnik w ciekawej perspektywie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No co jest Panowie, nikt nie ma chęci wygrać woblerków? Może do salmo i rapali to im daleko, ale jednak działają i ryby łowią....W dziale zrób to sam nowych kilka jest prototypów, jak dobrze działać będą to dorzucę te modele do puli...:) Przypominam, że zdjęcia nie muszą być robione teraz, mogą być starsze. Ważne, by był na nich drapieżnik:)

Pozdrawiam i zapraszam do udziału w konkursie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jako, że pstrykam fotki dopiero od sezonu 2011 nie mam Nikoś w swojej galerii zdjęć, które by dla mnie wygrały ten konkurs, więc nie dołączę niestety do zabawy;)

ale, jeżeli pozwolisz dodam coś od siebie do nagrody głównej, czyli:

Użytkownik który zajmie miejsce 1 otrzyma pocztę na domenie forumwedkarskie.pl

np. imie@forumwedkarskie.pl

co Ty na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym przesunięciem to dobry pomysł, bo widać, że teraz nie wielu ludzi ma co wrzucać...A jesienią na pewno każdy już będzie miał trochę fotek.

Swoją drogą to pewnie będzie więcej niż jedna edycja takiego konkursu:)

I fajnie widzieć, że zacząłeś bart bloga. Z tym też będą się nie długo wiązały nagrody:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

szacun Nikoś za to że sam podniosłeś taką inicjatywę i poświęciłeś czas na wystruganie nagród, w związku z tym, że uwielbiam łowić na hand made to załączyłem swojego szczupaka w dziwnej pozie - zdjęcie jest mojego autorstwa i jeśli ktoś udowodni że tak nie jest dam tej osobie milion dolarów hahahahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs dobiegł końca...Z jednym uczestnikiem. Cóż, skoro nikt nie miał co wrzucać, to ponownie zrobimy taki konkurs w trakcie sezonu w tym roku.

Jako, że minus wrzucił ciekawą fotkę, i był jedynym uczestnikiem konkursu, otrzyma nagrodę specjalną:)Oczywiście będą to woblery.

Szczegóły dogadam z minusem przez pw, ten temat zamykam już. Następną edycję uruchomię w innym temacie.

Gratuluję minusowi nagrody specjalnej, z pewnością będzie zadowolony.

Pozdrawiam wszystkich, Administrator Nikoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...