Skocz do zawartości

Event ;) wędkarski "Wędkuj z nami".


wind
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie,

natknąłem się w sieci na informację o zbliżających się Targach Turystyki i Wypoczynku LATO. Imprezą towarzysząca ma być "event" :angry: wędkarski. Z róznych względów ;) byłbym gotów wybrać się tam, tak całkiem przy okazji ;) , ale nie wiem czy warto?? Przede wszystkim nie mogę znaleźć listy wystawców. Wie ktoś coś???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle to ja sobie sam znalazłem :P .

 

 
Wystawcy "Wędkuj z nami"
  • Producenci i dystrybutorzy sprzętu wędkarskiego  - wędki, kołowrotki oraz akcesoria wędkarskie
  • Dystrybutorzy przynęt i zanęt
  • Producenci i dystrybutorzy odzieży i akcesoriów dla wędkarzy
  • Producenci i dystrybutorzy sprzętu pływającego
  • Zarządcy łowisk specjalnych
  • Biura turystyki wędkarskiej, linie promowe
  • Media branżowe

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przejrzyj listę wystawców z zeszłego roku a wszystko stanie się jasne. To nie giełda, to targi, czyli pobożne życzenie producentów aby ich pomysły znalazły uznanie u handlowców, którzy faktycznie znają i weryfikują zapotrzebowanie rynku. Dobrze wiesz, że to nie producenci lecz handlowcy decydują co jest na rynku a co się nigdy nie pojawi.

 

W Wawie, jak mnie pamięć nie myli to w połowie lat 90-tych, tylko raz odbyła się impreza targowo-giełdowa naszych dystrybutorów. To tam właśnie u jednego z nich profilaktycznie zaopatrzyłem się w wyroby Sasame, gdyż przypuszczałem, że długo nie pojawią się na rynku ze względu na cenę i miałem rację. Dopiero po ok 10 latach Sasame pojawiło się na rynku gdy ceny się wyrównały a i tak po dwóch latach natknąłem się na podróbki. :( Opowiadałem Ci zresztą o tym.

Edytowane przez Docio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...