Skocz do zawartości

łowiska Szwecja


czoan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 najlepszych łowisk w Szwecji, które odwiedziłem

 

Region Nerde Dälalven

Rzeka Dalälven liczy 520 kilometrów i przecina środkową Szwecję, ciągnąc się od granicy z Norwegią aż po Morze Bałtyckie. Najlepszy jest końcowy odcinek liczący ok. 200 km. W rozlewiskach rzeki dominują okonie, sandacze i szczupaki. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj jezioro Bysjön. W jego wodach nietrudno o zdobycz w postaci szczupaka liczącego od 90 do 110 cm długości. Rekordowy osobnik ważył aż 18 kg. W rwących fragmentach 

 

Źródło -   5 najlepszych łowisk w Szwecji

 

 

Najlepiej popłynąć promem, w auto naładujesz tyle sprzętu ile potrzebujesz. Nocować można na dziko w namiocie, w Szwecji można rozbijac sie gdzie chce byleby nie niszczyć pól uprawnych i nie płoszyć zwierząt.

Teraz planuję wyprawę po Skandynawii, nie tylko Szwecja. Chcę zahaczyć o Norwegię i Danię. Jak chcecie to moge dać wam namiary na babeczkę, która połączenia promowe super organizuje. Mi załatwiła super połączenia w zeszłym roku.

Edytowane przez hege
Osadzono tekst w ramach cytatu, skrócono oraz dodano źródło tekstu. Proszę nie kopiować artykułów z innych stron i nie wklejać na forum jako własnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...