Skocz do zawartości

Testy sprzętu wędkarskiego.


wind
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Grzebiąc w sieci natknąłem się na stronkę, gdzie można poczytać o testach sprzętu. Najciekawsze jest to, że nie są to suche fakty i liczby ale opinie użytkowników opisywanych produktów. Pewnie są to subiektywne odczucia, ale bardzo pomocne przy podejmowaniu decyzji o zakupie sprzętu. Przetestowane są tam nie tylko wędziska i kołowrotki ale nawet kółka łącznikowy, kotwice i inne drobiazgi łącznie z odzieżą i obuwiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem, poczytałem i powiem, że stronka jak najbardziej pomocna. Duża część testów to sprzęt drogi z wyższej półki, jak wędki st czy młyny shimano, ale znajdziemy też i testy innych produktów jak pisał wind. Z pewnością warto zajrzeć i poczytać.

Opinie są pisane naprawdę fajnie, zrozumiale i okraszone ciekawymi zdjęciami.

Trochę mało może jest tego jeszcze, ale strona pewnie będzie się rozwijała.....

Dzięki wind za wstawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że warto zajrzeć tam czasem, choć myslę, że cześć testów jest trochę subiektywna. Napewno plusem jest to, że czasem pokazują zdjęcia kijów pod obciażeniem, albo mozna ich porosić i wstawiają fotki. Czasem też użyteczne są komentarze poniżej tekstu, choć zauważyłem, że też sporo osób, które się tam udzielają to sfrustrowani pieniacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy test praktyczny będzie subiektywny. A szczególnie te, które przeprowadzają "zwykli" użytkownicy. Nie chcialem się wychylać :), ale zaskoczyła mnie słaba ocena młynka Shimano Catana tak chwalonego na większości for wędkarskich. Jedyne obiektywne testy to pomiary właściwości fizycznych przeprowadzane w laboratoriach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie tej catany, tez byłem zaskoczony, szczególnie, ze znam ludzi, którzy uzytkują takie kołowrotki i sam widziałem w jakim stanie sa po kilku latach użytkowania (jak za tą cenę byłem zaskoczony) a w teście niby kiepsko nawija plecionkę - moim zdaniem, nawineli gruba plecionkę, bez odpowiedniego napiecia i taki było widać efekt.

Edytowane przez ms80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z musu całą jesień katowałem catane 1000(!) z nawiniętą plecionką Power Pro, dużymi i ciężkimi przynetami bez najmniejszej oznaki słabości :) Teraz chodzi ze mną na pstrągi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...