Skocz do zawartości

Było i nie ma, sklep ABC


stawny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj o godzinie ok. 6.40 w miejscowości Dopiewiec, wybuch gazu doszczętnie zdmuchnął z powierzchni ziemi sklep ABC. Sklep położony na zakręcie przy drodze gminnej, a na przeciw szkoła podst. Dzięki, że nikt chyba nie zginął, a tamtędy rowerem z pracy akurat wczoraj nie wracałem, a autobusem o 40 minut później niż rowerem, bo by mnie może nie było, wybuch uszkodził (poskręcał) barierki przy przejściu, i metalowe kosze na śmieci wkopane w ziemię. Strach się bać, teraz tego gazu, coraz więcej wypadków z nim jest w Wielkopolsce. Strach się bać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęście w nieszczęsciu, że to tylko sklep. Ludzie giną od kiedy zaczęli próbować zaprząc do roboty naturalne zasoby Ziemi. A giną z różnych powodów, z głupoty, z biedy, z zaniedbań. Co i rusz mediami wstrząsają doniesienia o podobnych wydarzeniach. Sam najbardziej zapamiętałem wydarzenia z kwietnia 1995 roku. Pewnie dlatego, że to niedaleko mojego domu, jakiś kilometr w linii prostej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam przeglądałem właśnie sobie forum i wpadłem na ten post i bardzo się zdziwiłem bo mieszkam 35 lat w Dopiewcu i nic nie słyszałem o żadnym wybuchu gazu w tym czasie tym bardziej,że jestem strażakiem w OSP Dopiewo pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ozet

Co Ty Piter mącisz z tą datą? Wygląda na to że zdarzenie było wytworem wyobraźni Stawnego. Wysuwam taką śmiałą tezę bo prześledziłem z ciekawości w necie, doniesienia tamtejszych lokalnych mediów z sierpnia 2014r i cisza w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...