Skocz do zawartości

Nasze drugie hobby i zainteresowania


linekmatch28
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja od dzieciństwa uwielbiam fantastykę w każdej postaci (książki, film).

Muzyka - oj ciężko, bardzo ciężko - metal w najcięższej postaci, a najlepiej na żywo.

Do tego od dość dawna interesuję się komputerami, informatyką itp. Jestem też moderatorem na największym polskim forum o tematyce właśnie komputerowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, widać ciekawe zainteresowania mają koledzy. Ja z kolei miłuje się w lutownicy czasami, częściej w książkach( czytam chyba wszystko i co dziennie), ale takim prawdziwym moim drugim hobby są...ptaszniki. Wielkie, piękne, włochate i cudowne zwierzaki, których to kilka mam w domu.

post-3-0-86398600-1328135918_thumb.jpg

Na zdjęciu największa z moich samic, która często i gęsto próbuje ucieczek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem też moderatorem na największym polskim forum o tematyce właśnie komputerowej.

Podaj linka jak możesz? ( ciekawość)

Wielkie, piękne, włochate i cudowne zwierzaki, których to kilka mam w domu.

post-3-0-86398600-1328135918_thumb.jpg

Na zdjęciu największa z moich samic, która często i gęsto próbuje ucieczek....

Ja też pewnie mam ich kilka w domu, ale nie aż tak wielkie..Te których jeszcze nie zauważyłem mają wielkie szczęście:P

moim hobby jest wychowywanie 2 letniego Krzysia, w dzień tylko on jest moim hobby:)

w nocy zaś, domeny internetowe, kolekcjonuję głównie domeny wędkarskie:)

FishingForum.pl

MapaWedkarska.pl

HurtowniaWedkarska.pl

oraz kilka podobnych.

Na wędkarstwo mam czas, jak wyjadę za chlebem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już z braku czasu pozostawiam sobie jedynie wędkowanie jako rozrywkę i sposób na odpoczynek i relaks, ale kiedyś, kiedyś ... :) .

Fotografia, lubię robić zdjęcia, takie zwykłe ... niezwykłe ...

Góry ..., tak jedyna przerwa od wędkowania to wyjazdy na południe i wędrówki po górach, tych małych i tych większych. Zostały mi już tylko Bieszczady.

Akwarystyka to też pewien miniony epizod, tak jak piłka i modelarstwo lotnicze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piłę nie kopie bo nie chcę kaleczyć tego sportu ;) najbardziej kocham wędkarstwo i dobrą kuchnię ,lubię spędzać czas w kuchni tak samo jak i nad wodą ,na drugim planie są u mnie motocykle lecz ostatnio niestety nie stać mnie na nie bo są ważniejsze sprawy ale może kiedyś... Swego czasu przez parę ładnych lat zajmowałem się także akwarystyką i terrarystyką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczki? ;) Nigdy tego nie rozumiałem....

Też to przechodziłem w okresie "młodzieńczym", ale to było baaardzo dawno temu. Ogólnie, w czasach kiedy nie było komputerów i Internetu, było o wiele więcej czasu na inne zajęcia.

Akwarium (nawet dwa, takie po ok. 100 l) też miałem przez kilka lat. Ostatnio znowu zaczynam o tym myśleć.

W pierwszym poście zapomniałem o jednym - gry komputerowe. Zwłaszcza FPSy i RPGi. Sporo nocek przez to zarwałem, a gdyby policzyć kasę którą wydałem na tą przyjemność, to... szkoda gadać.

Edytowane przez Areh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z gier to konsola i cała seria resident evil, począwszy od play station 1 i pierwszych części a skończywszy na ps2 i 4 części i outbreaku 1 i 2..5 jakos mi nie podeszła. A szczytem już growego szaleństwa dla mnie jest gran turismo 5 prologue na ps3 w zestawieniu z fotelem kubełkowym kinem domowym, projektorem i kierownicą logitecha z drążkiem. Jak się dopadnę to mnie przez tydzień nie ma....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...