Skocz do zawartości

Zje to dziś ?


baloonstyle
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ale o co wam chodzi Panowie? Piękne zdjęcie C&R...

Nic tylko pogratulować braku ważnego organu w głowie(tego odpowiedzialnego za procesy myślowe). A tam w ogóle jest jakaś moderacja? Tu jak ktoś wstawi takie zdjęcie to go połowa ludzi żywcem zje, o ile zdąży zobaczyć bo ja szybko się tego pozbędę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość woldi

A do tego j

Toć to żart chyba jakiś....Na forum PZW moderuje mięsiarz?

Na dodatek jest v-ce prezesem koła PZW do którego należę, a np. na ostatnim zebraniu sprawozdawczy odpalił rzutnikiem zdjęcie zabitego przez siebie szczupaka 100+ na tle kafelek co Donkocur głośno zauważył :) Dostał go w Kamienie czyli na wodzie, którą koło się opiekuje ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość woldi

Bo to tak jak w naszym parlamencie i wszystkich komisjach śledczych czyli sami są sędziami w sprawach przeciw nim toczonych. Sąd koleżeński czy komisją rewizyjna to kolesie od kieliszka, bez szansy na wyrzucenie w tak dużym kole :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta panuje Jarry, a to jeszcze lepszy rzeźnik :)

Nie dość, że rzeźnik to jeszcze burak, mówię to z pełną odpowiedzialnością, bo spotkaliśmy się oko w oko. A szczupaka zabral pewnie razem ze znacznikiem, żeby nagrodę odebrać, trzy takie były kiedyś do Kamienia wpuszczone. Ale wracając do tematu, głowy nie dam ale wydaje mi się ze przynajmniej kilka z tych okoni jest niewymiarowych. Zaraz wbiję na "nasze" tfu, forum i wstawię parę garści administracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że rzeźnik to jeszcze burak, mówię to z pełną odpowiedzialnością, bo spotkaliśmy się oko w oko. A szczupaka zabral pewnie razem ze znacznikiem, żeby nagrodę odebrać, trzy takie były kiedyś do Kamienia wpuszczone. Ale wracając do tematu, głowy nie dam ale wydaje mi się ze przynajmniej kilka z tych okoni jest niewymiarowych. Zaraz wbiję na "nasze" tfu, forum i wstawię parę garści administracji.

Jak mówisz, część jest nie wymiarowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość woldi

Toć to głupota totalna na zebraniu koła jawnie pokazywać fotę takiej ogromnej ryby zabitej....Jak to możliwe, że tego człowieka jeszcze nikt nie zdjął ze stanowiska? Dla mnie to się w głowie nie mieści za bardzo...

Nicco powiem jeszcze więcej! Na zebraniu przegłosowali nocne zawody na zatoce w miejscu i okresie gdy podchodzi tam potężny karaś, którego nie dość, że złapać tam łatwo jak na stawach hodowlanych to jeszcze w ilosciach hurtowych! Oczywiste, że na żywej rybie się nie odbędą :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fuck...Fotki zabitych, nie wymiarowych okoni, zabijane zębate i zawody tak jak wyżej opisane...Przecież to wszystko zebrane do kupy tworzy scenariusz okropnego horroru, który jest przerażający.

Jaki jest w ogóle sens publikowania takich zdjęć??? Jeśli zabiera ryby, wystarczyła notka typu " byłem tam i tam, złowiłem 5 sztuk". Tacy właśnie ludzie powinni być odsuwani od steru organizacji takiej jak PZW, a samo PZW powinno wytyczyć sobie cel "rybne wody" i wyłonić spośród siebie ludzi którzy dążyli by do tego celu między innymi propagując C&R.

Woldi wspomniał o zawodach. W dzisiejszych czasach, przy naszym stanie wód wszystkie zawody powinny się odbywać na żywej rybie, a jeśli nie to na łowiskach komercyjnych (ale tam myślący gospodarz nie pozwoli na rzeź swego rybostanu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WM jary pokazywał to zdjęcie z taką dumą że mało nie jeb..ł a na forum PZW Gdańsk pisze dziad jeden że nasze koło wychowuje młodzież zgodnie z filozofią c&r .Normalnie Rejs jak w pysk.

Edytowane przez donkocur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość woldi

WM jary pokazywał to zdjęcie z taką dumą że mało nie jeb..ł a na forum PZW Gdańsk pisze dziad jeden że nasze koło wychowuje młodzież zgodnie z filozofią c&r .Normalnie Rejs jak w pysk.

Szkoda, że nie nagraliśmy zebrania. Tak jak mówisz Rejs 2 :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem ten temat tam, ehhh dziwnym faktem jest dla mnie to, co tam się dzieje. Przecież to parodia i koszmar jakiś zarazem...Jeśli się nie mylę, to areh słusznie tam zauważył, że to chyba jedyne takie miejsce gdzie można z radością się chwalić zabijaniem okazów....A reszta słusznie prawiła o tym, że nic to dobrego. Ale "łowca" okazów jakoś nie przejawia ni kszty chęci zrozumienia błędności w zabijaniu takich ryb. ..I jak tu dotrzeć do ludzi, którzy nie chcą zrozumieć?

Co z tego, że chcą i edukują młodzież? Od kiedy to młodzi ludzie są zdolni łowić takie okazy? Przecież początkujący to z reguły zielony jest i dobrze, jak kilka 60-tek złowi czy jakąś 80....Z kolei ci starsi panowie, którzy mają za sobą 30 lat doświadczeń, oni przecież mogą, potrafią i nie rzadko łowią takie okazy. Więc tak naprawdę to kogo powinno się edukować???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Muchozol

http://img580.images...1/p1060014k.jpg

Kolega z forum PZW Gdańsk wstawił oto piękne zdjęcie rybki na tle natury.

Ciekawe czy przerobi to dziś ? Czy już na Wielkanoc klepie kotlety ?

nie no kaplica....sam przestrzegam C&R i jak bym to zobaczył na żywo to gość miał by niezły wp...nie będę kończył....jak można być takim ograniczonym..czym tu sie chwalić...ciekawe jak by go tak ktoś w taką miske wsadził i nad ogień...a później marudzi że ryb nie ma...no jak maja być jak widzi się coś takiego...nie mieści mi sie to w głowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no kaplica....sam przestrzegam C&R i jak bym to zobaczył na żywo to gość miał by niezły wp...nie będę kończył....jak można być takim ograniczonym..czym tu sie chwalić...ciekawe jak by go tak ktoś w taką miske wsadził i nad ogień...a później marudzi że ryb nie ma...no jak maja być jak widzi się coś takiego...nie mieści mi sie to w głowie...

Wiesz mało tego , gość się sprzeczał z nami jeszcze na innym forum, i trwał przy swoich racjach. Nie reformowalny był.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Muchozol

Wiesz mało tego , gość się sprzeczał z nami jeszcze na innym forum, i trwał przy swoich racjach. Nie reformowalny był.

normalnie gościa za j..a i za samochodem ciągać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...