Skocz do zawartości

Przynęty na Troć


Minus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moje ulubione przynęty na trotuary - w większości to hand made z pomorza

Są tu jak widać wyłącznie woblery i wahadła jednak niespodziewane brania salmonidów zdarzają się również na inne przynęty - miałem bowiem kontakt ze srebrniakiem łososia z Wisły który uwiesił się na kogucie w trakcie łowienia sandaczy - ale była jazdapost-158-0-83435800-1328301921_thumb.jpgpost-158-0-31479600-1328301946_thumb.jpgpost-158-0-79662700-1328301968_thumb.jpgpost-158-0-93251300-1328301993_thumb.jpgpost-158-0-10977900-1328302019_thumb.jpgpost-158-0-15110100-1328302043_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Stawny, odpowiem za minusa... Spójrz na datę posta to łatwo się domyślisz że to są przynęty na kelty. Obrotówki wchodzą do użycia latem na srebrniaki. Oczywiście nie wyklucza to możliwości złowienia kelta na obrotówkę, ale to marnowanie czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrotówki wchodzą do użycia latem na srebrniaki. Oczywiście nie wyklucza to możliwości złowienia kelta na obrotówkę, ale to marnowanie czasu.

Moje pojęcie o tych rybach ogranicza się do wiedzy, że sa piękne i mało ich w naszych wodach...Nie, żebym był ignorantem ale skupiałem się zawsze na tym, co mogę łowić. I tu mam pytanie co do cytatu- dlaczego tak jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzące ryby są bardzo agresywne, nie żerują aż do końca tarła, tylko odganiają inne ryby od swoich stanowisk. Wtedy właśnie agresywnie pracująca i "bijąca" w oczy kolorem obrotówka może sprowokować srebrniaka do ataku. Dobre są również ostro pracujące wobki w jaskrawych kolorach i mocno "wygarbione" wahadła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...