Skocz do zawartości

krzesło/fotel


ania22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich wędkarzy :)

W sumie chyba nie powinnam logować się na to forum jeśli osobiście nie wędkuję. Jednakże mam do Was, eskpertów w tej dziedzinie, pytanie. Chciałabym kupic mężowi fotel wędkarski, do kwoty 200zł. Poprzednie dziwnym trafem uległy zniszczeniu, znam go i wiem że nie przywiązuje wagi do dbania o rzeczy typu fotel więc chciałabym kupić coś, co nie rozleci się po miesiącu. Pomożecie? Z góry dziękuję i  pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Solidny fotel wędkarski Kolega- gruntowiec kupił takowy dwa lata temu i bardzo sobie chwali, za jego wytrzymałość i solidność wykonania (ten nieco droższy model). W tym miejscu należy dodać, że kolega waży 130kg.

Osobiście wolę bardzo "spartańskie" siedziska, aby nic nie przeszkadzało mi w operowaniu bolonką czy odległościówką. Poza tym moim zdaniem wygoda... rozleniwia. Ale to tylko moje subiektywne odczucia. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, nie dodałam linku... to zapytam w takim razie jeszcze o jedną rzecz. Lepiej wziąć tę "uboższą" wersję http://allegro.pl/elektrostatyk-f5r-fotel-wedkarski-karpiowy-krzeslo-i5188270219.html    czy "bogatszą"?  http://allegro.pl/elektrostatyk-f5r-stp-fotel-wedkarski-karpiowy-i5332211871.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jasne, co będzie siedział, niech stoi po... uda w wodzie.

Wodery Stomil, tanie, trwałe. Do kupienia w każdym większym sklepie z odzieżą ochronną (roboczą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wcześniej użytkował fotel t oznaczy, że preferuje metody "siedzące", w taki przypadku wygodne siedzisko będzie bardziej praktyczne niż wodery.

Zawsze uważam, że pierwsza myśl jest najlepsza ;). Ale jeżeli się zdecydujesz na wodery a nawet śpiochy to jak radzi @Ozet, idź do hurtowni z odzieżą roboczą, co prawda metki firmy wędkarskiej nie będzie ale jakość taka sama a czasem lepsza, bo tu stawia się na trwałość produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...