Skocz do zawartości

Jak najlepiej-profesjonalnie nawinąć żyłkę na szpule kołowrotka?


gentleman24
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, nie "olano" tylko tamtejsi użytkownicy nie są tak cierpliwi jak tutejsi

 

Tutaj są spokojni niczym pełny wagon medytujących mnichów z Tybetu :D a Tak naprawdę jest cisza przed burzą obstawiam, że niedługo pojawi się mega post :D

 

A właśnie coś znalazłem i ciekawe czy to nie pisał nasz kolega link. Co ja przeczytałem to aż nie wiem co powiedzieć...... :lol:  :blink:

Edytowane przez marckus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-JUŻ SZANOWNYM PANOM WYJAŚNIAM;

 

-Zakupiłem sprzęt i na szybko chciałem iść na ryby,więc napisałem na Tym Forum i jeszcze na innym,ponieważ zależało mi na czasie,oraz opini wiekszej ilości osób,za co przepraszam i mam nadzieję,że nikogo nie uraziłem.

 

-Co do noli,czyli niezidentyfikowanych obiektów,to przysięgam,że  coś podobnego widziałem co to jest nie mam pojęcia.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Wracając do tematu;

Znowu przy zarzucaniu z całej pary supeł :angry: ,ale na szczęście rozplątałem.

 

Mam 188cm wzrostu i waże 117kg(karate+siłownia) a jak zarzucam i przysłowiowo ,,walne z całej pary``- to kilka metrów za przyneta tworzy sie supeł.Niestety chyba tak nie można z całej siły zarzucać.  :mellow:

 

Jak rzucam bokiem od strony prawej ręki,lub zza głowy mocno i zdecydowanie,ale nie z całej siły to jest O.K. ^_^

 

-Dzisiaj 3rybki-kleń30cm i dwa okonie oczywiście na CNC53 :)

 

MAM DWA PYTANIA;

 

-Zanim założyłem CNC53 rzucałem dwie godziny Ul Minnowem 6cm w kolorze CLN(Clown) i nic :( Dzisiaj przemalowałem grzbiet Minnowa czarnym markerem,może ta zieleń jest nienaturalna i ryby nie są takie głupie :unsure: Clown z przemalowanym na czarno grzbietem,to będzie to samo jak bym zakupił ten wobler w kolorze CH(Chrom) ?  :P

 

-Mam ostatnie pytanie,ponieważ mam do kołowrotka dwie szpule(metalową i plastykową),Pytam,bo najpierw dałem żyłkę na metalową szpule a potem na plastykową.Plastykowa szpula kołowrotka wydaje się mieć mniej sliski rant  od metalowej szpuli kołowrotka :unsure: . -Lepiej będzie jak nawinę żyłkę na kupna szpulkę i przewinę na metalową szpulę z bardziej śliskim rantem niż jest w tej plastykowej?Dalej zarzucę przynetę jak bym miał żyłkę na metalowej szpuli niż na zastęmpczej plastykowej?

Edytowane przez gentleman24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dalej zarzuce przynetę na metalowej szpuli niż na zastempczej plastykowej?

 

Do kołowrotków nie dodają zastępczych szpul, tylko ZAPASOWE. I jak sama nazwa wskazuje, służy do nawinięcia na nią zapasowej żyłki lub plecionki. Spełnia taką samą rolę jak szpula główna, tylko jest zazwyczaj z gównianego materiału (ale ryby tego nie widzą).

 

 

 

Mam 188cm wzrostu i waże 117kg(karate+siłownia)

 

Oj ty Dżentelmenie, Ty lepiej zacznij uprawiać/praktykować Zen.

 

Resztę pomijam wymownym milczeniem... O! Już mi oko lata. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...