Skocz do zawartości

Internetowe sklepy wędkarskie - opinie.


wind
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dotarła do mnie przesyłka z łowisko.net i wszystko byłoby OK gdyby nie jawne ... nadużycie dotyczące kosztów przesyłki. Koszt wysyłki sprzedawca wycenił na 13zł, tymczasem nadał list polecony priorytetowy gabaryt A za 4,20 plus cena koperty bąbelkowej maksymalnie 2zł. Wychodzi na to, ze sprzedawca sporo zarabia na przesyłkach, bo w sklepie jest to najtańsza opcja. Nie wiem, czy zdecyduję się na kolejne zakupy w tym sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio natknąłem się na jakiś nowy sklep wędkarski i powiem, że produkty były w miarę tanie.. lecz..gdy dobierałem rzeczy do kosza.. za każdy produkt zwiększał mi się koszt przesyłki o 1 zł. A miałem kupić kilkanaście gum + główki. Więc cena początkowa z 9 zł.. wzrosła do 25. Więc zrezygnowałem od razu z takich zakupów. Często zwracam zwracam uwagę na ceny wysyłek, w pracy często wysyłamy listy, więc wiem jakie są koszty poszczególnych wysyłek.

 

Ps. Polecony priorytet 5,5 PLN do 350 g. ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem mogę polecić:

- WĘDKARSKI - bardzo dobre rabaty, szybka dostawa, dobry kontakt;

- FISHING-MART - bogata oferta, dobry kontakt.

- CENTRUM WĘDKARSTWA - bogata oferta.

Zdecydowanie odradzam:

- TOPFISH - oferta niezgodna z posiadanym asortymentem, bardzo długie oczekiwanie na przesyłkę, mało sympatyczna obsługa;

- RED występujący na Allegro jako "witekpol" - oferta niezgodna z posiadanym asortymentem, bardzo długie oczekiwanie na przesyłkę, dobry kontakt, ale to nie zmienia postaci rzeczy, że sklep kiepski.

Edytowane przez Alexspin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż tu pisać, czapka z głowy i wielkie ukłony dla SPORT-FISHING.pl GRZEGORZ BADAWIKA. Konkretny człowiek , doskonały sprzedawca, świetny doradca, jeżeli idzie o profesjonalny sprzęt dla wędkarzy. Jestem pod wielkim wrażeniem! Przedwczoraj złożyłem zamówienie, człowiek w bardzo profesjonalny sposób rozwiał moje wszelkie wątpliwości, doradził, przekonał, a już dzisiaj wszedłem w posiadanie konkretnego towaru firmy Tubertini. Ba! I jeszcze zanim dotarła do mnie zamówiona przesyłka, to wcześniej odebrałem gratisy, które specjalnie dla mnie sprzedawca przygotował.

Panie Grześku, jestem pod wielkim wrażeniem - niech moc będzie z Panem! Pozdrawiam serdecznie.

Witam. Także na przełomie roku 2015/2016 kupowałem w SPORT-FISHING.pl  u Pana Grzegorza parę rzeczy. ZERO jakichkolwiek problemów. PEŁEN PROFESJONALIZM. Bardzo szybka wysyłka i sposób zabezpieczenia towarów bez zastrzeżeń!!! Jestem MEGA pozytywnie nastawiony do tej firmy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Bardzo fajny wątek,bo przynajmniej dzięki niemu można poczytać rzetelne opinie ze strony Użytkowników,którzy już zamawiali w danym sklepie i nie być potem rozczarowanym co jak czytam- dosyć często ma miejsce patrząc na samą cenę,a nie jakość oferowanego sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Przy okazji niedawnej wizyty w Warszawie wybrałem się na zakupy, a właściwie bardziej na zwiad do Raven Fishing.

Rzeczywiście sklep robi wrażenie, takiej ilości wędzisk i kołowrotków w ofercie jeszcze nie wiedziałem. Obszedłem sobie na spokojnie cały sklep, obejrzałem, pomacałem co mnie interesowało. Być może z powodu "sezonu" dział spławikowy był bardzo biedny, tak samo gruntowy. Za to spinningowy aż pękał od różnych produktów. Oferta stacjonarna okazała się o wiele bogatsza od tej prezentowanej w sklepie internetowych, szczególnie jeśli chodzi o produkty rodzimych dostawców. Oprócz marek własnych sporo Dragona, Daiwy, Okumy i Jaxona.

Może uda mi się jeszcze kiedyś tam wybrać, ale chciałbym w cieplejszym sezonie. Może wypatrzę coś ciekawego dla siebie ...

Trochę martwi przyszłość sklepu ze względu na położenie w galerii handlowej, która chyba jest już u kresu swojego istnienia. Na korytarzach centrum poza mną i ochroniarzem było raptem kilka osób a w Ravenie byłem jedynym klientem. Poza tym większość sklepów wokół była zamknięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Wędkarstwo U Zbyszka napisał:

Danielu, nie zawitałeś do nas, nie wiem nawet co napisać ;)

Uwierz, że planowałem,  ale czasu zabrakło.  Całego programu wycieczki też nie udało się zrealizować. Kolejnym razem na pewno do Was zajrzę.  Na jesieni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Zdecydowanie poprawiła się obsługa sklepu internetowego www.okonek.com.pl. Wysyłka towaru nie przekracza 7 dni. Mają w miarę szeroką ofertę.

Szczególnie Łodzianom i okolicy polecam ich sklep stacjonarny, bardzo miła obsługa. Sklepik mały, więc warto zamówić towar przez internet z odbiorem osobistym. Ceny przyzwoite, niższe niż w Raju Wędkarskim.

Edytowane przez Alexspin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Alexspin napisał:

Zdecydowanie poprawiła się obsługa sklepu internetowego www.okonek.com.pl. Wysyłka towaru nie przekracza 7 dni. Mają w miarę szeroką ofertę.

Szczególnie Łodzianom i okolicy polecam ich sklep stacjonarny, bardzo miła obsługa. Sklepik mały, więc warto zamówić towar przez internet z odbiorem osobistym. Ceny przyzwoite, niższe niż w Raju Wędkarskim.

7 dni ?

Ja zamawiam dziś a jutro mam towar, w czwartek najpóźniej...

JK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

To ja polecę sklep nie do końca wędkarski ale może się komuś przydać przy kupnie np. sprzętu pływającego.

http://sklepzeglarski.silesia.pl

W sklepie internetowym jeszcze nie wszystko dodane ale jak czegoś nie ma to wystarczy zadzwonić i zwykle okazuje się, że jest w sklepie stacjonarnym i można za jedną przesyłką wszystko załatwić.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez abadon44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ja ostatnio natknąłem się na sklep wędkarski King Ripper dostępny pod adresem. 

Z tego co widać jest to dość nowy sklep i codziennie dochodzą nowe produkty. Ceny są przystępne i co najważniejsze  dobry kontakt ze sprzedawcą. Pierwsze zakupy już zrobione, wysyłka jak w popisie nie było niespodzianek, więc sklep mogę polecić

Sklep Wędkarski King Ripper

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...