Skocz do zawartości

Internetowe sklepy wędkarskie - opinie.


wind
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

50 minutes ago, Dario1906 said:

Czemu tak agresywnie?? :D

 

Kolega był tutaj nowy i chciałem żeby poczuł się doceniony na wejście. Później zdałem sobie sprawę że nie wróci już tutaj bo przekazał wszystko co chciał więc dałem do zrumienienia że marny jego trud bo mamy za mało informacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja ostatnio korzystam ze sklepu www.iperch.eu . Ceny bardzo przyjazne, wszystko wysyłają szybko i odpowiednio zapakowane. Jeszcze żadnych problemów nie miałem. A w porównaniu do bardziej znanych sklepów to serio jest tanio. Wcześniej korzystałem z fishing marta i drapieżnika, ale się nie opłaca bo drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Trwają wyprzedaże w sklepach internetowych więc czemu nie skorzystać. W sklepie wedkarskiraj.com.pl  znalazłem interesującą mnie wędkę w cenie, która mi odpowiadała. Złożyłem zamówienie, w którym zaznaczyłem, żeby przed wysyłką dobrze obejrzeli sprzedawany towar (ostatnia sztuka w sklepie, wyprzedaż czyli brak nowych dostaw). Dokonałem przelew i czekałem na przesyłkę. Po kilku dniach wędka dotarła do mnie. Pobieżne oględziny wypadły dobrze. Ale po dokładnym przyjrzeniu się wędce stwierdziłem, że jedna z przelotek jest wyszczerbiona. Niezwłocznie złożyłem reklamację i o dziwo dowiedziałem się, że będę czekał bo wędka będzie przez sprzedającego reklamowana, a po drugie mam ją odesłać na swój koszt. Trochę dziwny układ jak na sprzedaż internetową, ale co zrobić. Po dwóch dniach od wysyłki w rozmowie telefonicznej dowiedziałem się, że otrzymam zwrot pieniędzy. Dzisiaj dostałem przelew na konto. Za wędkę zapłacili, ale kosztów przesyłki mimo przyjęcia zwrotu (uznania reklamacji) nie zwrócili. Bagatelka przesyłka tam i z powrotem - 34,60. Niby niewiele. Ale, czy macie ochotę na robienie takich interesów przez internet? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Kolego, ale to jest ogólnie i powszechnie stosowana zasada, że koszty przesyłki w przypadku reklamacji pokrywa klient. Sposób jest jeden - zakupy w sklepach stacjonarnych. Jeśli decydujesz się na zakup przez internet, musisz przyjąć warunki jakim ta forma podlega.

Wyobraź sobie hipotetyczną sytuację:

Wybierasz się na urlop do Szwecji i w związku z planowanymi połowami w szkierach potrzebujesz wędziska cw 40-100g, ale jednocześnie wiesz, że będzie to jednorazowy zakup. Zatem nie opłaca się kupować wędziska na stałe, więc po powrocie z urlopu składasz reklamację, z żądaniem zwrotu pieniędzy (to klient ma wybór czy chce naprawę, wymianę produktu, czy zwrot gotówki), wysyłasz wędzisko na koszt sprzedawcy. Ten nie chcąc sobie robić złego pijaru reklamację uznaje, bo wędzisko i tak sprzeda, ale czemu ma ponosić koszty Twojego cwaniactwa?

Absolutnie nie podejrzewam Cię o takie manipulacje, ale niestety tak bywa. Cwaniaków nie sieją, sami się rodzą... :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Zbigniew Waśkowski napisał:

Dokonałem przelew i czekałem na przesyłkę.

A po co byłeś taki wyrywny? Ja jak zamawiam, to zawsze wybieram "płatność przy odbiorze", a żeby było jeszcze ciekawiej, to żądam, żebym mógł przesyłkę sprawdzić w obecności kuriera - np Poczta Polska daje taką możliwość i od razu odpowiednio znaczą przesyłkę. Większość firm kurierskich nie daje możliwości sprawdzenia. Tak oznaczoną przesyłkę odbierałem wczoraj. Paczka była oznaczona naklejką "Weryfikacja przesyłki". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 10 miesięcy temu...

Zależy o jaki asortyment towarów Ci chodzi. Mój subiektywny ranking (jako spławikowca głównie), wygląda następująco:

https://centrumwedkarskie.pl/
http://www.silverfish.pl/
https://roach-shop.pl/
https://bolw.pl/
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep internetowy jest raczej dla ludzi bardzo dokładnie zorientowanych czego szukają, w lokalnym sklepie najczęściej niedoświadczony  nabywca ma spore szanse uzyskać sensowną poradę, aczkolwiek jeśli trafi się taki co nic nie widział i nic nie wie ale za to zjadł wszystkie rozumy i dostał od tego niestrawności nie  będę zdziwiony jak ktoś sobie z niego w przykry sposób zażartuje....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 12.04.2020 o 01:11, Wartburg napisał:

taki co nic nie widział i nic nie wie ale za to zjadł wszystkie rozumy i dostał od tego niestrawności

a już myślałem że mam COVID19  :D Dzięki za szybką diagnozę :cheers: ale ulgaaaaaaaa :diabelek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...