Skocz do zawartości

wymarzony szczupak na woblera


wieciuuu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa dni temu kupiłem za 25zł wobler husky jerk Ft(tygrysek)10cm 10gram w wędkarskim,bo chciałem coś w tygryska i szlag by trafił,bo wczoraj zerwałem na zaczepie. :angry:  :(-Długo nie pospiningowałem tym huskym.

 

Sprzedawca miał jeszcze za 39zł wobler deep tail dancer rapali 7cm-czyli w {J.Ang}- <głębokoschodzący tancerz rapali>,ale powiedział;żebym go nie kupował bo zerwe na zaczepie i lepiej kupił huskiego za25zł,bo jak zerwe to taniej.Tym deep tail dancerem to bym miał dancing :D  -chyba bym go w pierwszej godzinie łowienia posłał na zaczep i zerwał :P

 {Do dancera zachęcił mnie artykół w ``polskim wędkarzu``-bodajrze sprzed 17lat- jak gość takim dancerem wyciągał z nurtu przy dnie odry(między główkami zimą sandacze-opisywał jak stukał dziobem/sterem o dno w miejcu w którym nie było zaczepu<dołki około 4m głebokości> i wabił te przepiękne szlachetne drapieżniki-miał taki z <niebieskawym grzbietem a boki miał w czarne kropki>,tylko nie wiem w jakim rozmiarze 7,9,czy 11cm),bo nie mam już tego polskiego wędkarza-gdzieś przepadł-No szkoda,że u mnie na odrze tyle zaczepów. :( }

 

Głęboko schodził ten husky myślałem,że to jakaś lipa,ale daje najwięcej frajdy  ze spiningowania.Wprawdzie za daleko nie leci przy zarzucaniu,ale pracuje zajebiście B) - dużymi ruchami na boki a jak go podciagnąć to szczytówka tak drga jakby terkotała  -Wprawdzie nic nie złowiłem na ten wobler-porzucałem dla sportu/zdrowia,ale fajny wobler i schodzi przy trzymaniu szczytówki przy wodzie na 1,5m lekko.Ładnie wygląda też husky w kolorze TSD.

 

Mają w wędkarskim u mnie na rejonie Salmo frisky 7cm 8gram w tygryska :)  -chyba kupię friskiego i może jeszcze pojadę do innego sklepu po tego minnowa 9cm RD.

------------------

-Dzisiaj 3godziny spiningowania/przemarznięte ręce i żadnego pobicia,tylko zerwałem Rapale CD7cm w kolorze bp/krwawiacą perłę :(  -kosztowała 28zł a ja tylko poszedłem wzdłuż brzegu i dwa razy mocno szarpnąłem a żyłkę 0,25 przecieły ostre kamienie-może z przyponem 25-30cm - bym ją jakoś uratował/wytargał z zaczepu :unsure:

 

Flat rap 10cm S z dziurkami po zębach szczupaka chyba nasiąkł,bo jak zwijam opowoli to płynie prosto jak kłoda a wcześniej nawet przy najwolniejszym zwijaniu pracował.Wysusze go i dziurki zakleję klejem super glu/kropelką-będzie O.K.?

 

Nie poddaje się i jutro/pojutrze dalej po kilka godzin dziennie szukam ryby ze spiningiem aż przemarzna mi ręce.

Edytowane przez gentleman24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...