Skocz do zawartości

Sklepy wędkarskie W Trójmieście i okolicach - opinie.


okno
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Bo się zaopatrujesz w marnym sklepie. Ja raz kupiłem dwa kije w Młynie, okoniowy i szczupakowy jakieś tam mikado które wylądowały w trzcinach po kilku rzutach wraz z kołowrotkami. Dobrze że miałem ze sobą bata to mogłem dalej sobie łowić i się relaksować a nie się wkurzać. O tego czasu wiem co mam kupować i gdzie.

Pozdrawiam

Edytowane przez okno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też młyn omijam szerokim łukiem, jakoś nie pasuje mi obsługa i ceny z kosmosu

mogę polecić lotnię choć na pierwszy rzut oka sprzedawca też sprawia wrażenie cwaniaka i zarozumiałego typa ale jak się z nim pogada to doradzi i nie sprzeda syfu

kolejny sklep który mogę polecić to u mnie na wsi w pruszczu przy PKP - dużo taniego sprzętu ale i ma lepsze produkty i szczerze doradzi, teraz pracuje u niego blondyna zielona i trochę to gorzej wygląda bo jeśli nie wiesz czego chcesz to nie licz na pomoc ale jak jest Piotr (właściciel) to pomoże

co do tych lepsiejszych to można trafić na mocną przecenę np abu cardinal z 500 na 200

Edytowane przez Minus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A napisz jeszcze, gdzie w Pruszczu jest ten sklep, czasem tam się kręcę. Co do Trotki w Lotni to chłopaki są naprawdę OK, fakt, że ten starszy pierwsze wrażenie robi nieciekawe ale zawsze dobrze doradził, i co do sprzętu i gdzie na rybki pojechać. Grzegorz (chyba :D ) , ten młodszy, z kolei wykazuje duże zainteresowanie satysfakcją klienta, nigdy nie miałem do niego zastrzeżeń. U nich kupowałem pierwszego pickera po powrocie do wędkowania i elegancko spasowali mi i kijka i młynek. Służą mi do dziś. Kij i młynek oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odkryje Ameryki pisząc, że sklep w młynie ma dziwną obsługę, wszystko zależy z kim się rozmawia. Ja czasem tam zachodzę, jeżeli wiem, że kiedyś coś widziałem co akurat chciałbym kupić.

W lotni jest dobra obsługa - raz miałem trochę pecha z jednym produktem, kupionym u nich, ale oni zachowali się wobec mnie fajnie, nawet zaskoczyli mnie bardzo pozytywnie. Polecam.

Pracuje w Tczewie i zauważyłem, że w tamtych sklepach są na ogół niższe ceny. Polecam sklep Maćka Cesarza - dla spławikowca i gruntowca masa sprzętu, dla spiningistów też się coś ciekawego znajdzie. Dość duzy wybór, a poza tym mozna skorzystać z doświadczenia wałaściela ( głównie spławik, ale na wysokim poziomie :)) - napewno coś doradzi. Jest jeszcze sklep koło wiaduktu, na Wojska Polskiego - mają dobre ceny, obsługa trochę gorsza, zależy z kim się rozmawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę, podawajcie dokładniejsze namiary na polecane sklepy, w Tczewie też systematycznie bywam i chętnie zajrzę.

Tym bardziej, że większość userow jest z jednego "podwórka" :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę, podawajcie dokładniejsze namiary na polecane sklepy, w Tczewie też systematycznie bywam i chętnie zajrzę.

Tym bardziej, że większość userow jest z jednego "podwórka" :) .

Jeżeli bywasz w Tczewie, to możesz przy okazji zajrzeć do sklepu: "Info Net" Maciej Cesarz "Centrum Wędkarskie", Tczew, al. Zwycięstwa 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę miał chwilę to zajrzę do sklepu p. Cesarza. To nie jest czasem w takich pawilonach, na pięterku? A nazwisko kojarzę, gość chyba trochę startuje???

Jak wspominałem zwykle ograniczam się do Trotki w Lotni, mam najbliżej, nawet auta nie muszę ruszać :). U Czarka zawsze można ciekawe informacje uzyskać, jednorazowo odwiedziłem sklepy na rynku we Wrzeszczu i na Obrońców na Przymorzu. Ponieważ byłem tam "po razie" jakiejś konkretnej opinii nie odważę się wypowiedzieć. Za to w Karinie na Matarni odniosłem wrazenie, że sprzedawcy ukrywają się przed klientami :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecę coś innego :)

sklep internetowy wedkarski.com Sklep ten obsługuje wszystkie firmy które są na rynku Polski, co do sprzętu ze stanów trzeba z nimi rozmawiać ale często też go ściągają. Zamawiamy przez internet a przesyłkę odbieramy w Gdańsku na ul. Kartuskiej. Jeżeli nie ma czegoś u nich w ofercie to na stronie są dostępne katalogi firm i szukamy w katalogu naszego produktu i podajemy im numer katalogowy. Jest na stronie web gadu i tam dogadujemy się ze sprzedawca dokładnie, zawsze dają zniżki plus sporo gadżetów. Są prawie najtańsi w necie więc na pewno tańsi niż w sklepach, za przesyłkę nie płacimy bo odbieramy na ul. Kartuskiej.

Od ponad półtorej roku kupuje u nich praktycznie wszystko i jeszcze się na niczym nie przejechałem. Masa moich znajomych tez tam kupuje i tym samy odchodzi już od sklepów stacjonarnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ostrzegam, żeby na miejscu zbyt długo nie przebywać i nie marudzić, bo tego tam nie lubią. Podobnie zapomnijcie o pogawędkach wędkarskich - tam nie ma wędkarzy :)

Co do reszty to się zgadza. Towar można sobie zamówić jak nie ma na składzie i jest możliwość podpytania przez gadu-gadu.

Sklep ogólnie w porządku.

Jak ktoś wybiera się po odbiór rzeczy pierwszy raz to proponuję zapisać sobie nr zamówienia i nr tel. do sklepu, bo pierwszy raz ciężko trafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

a teraz będziemy mieli nowy sklep wędkarski

Centrum Wędkarstwa się otwiera w Oliwie - ponad 200 metrów kwadratowych

to jest to samo co w warszawce

http://www.centrumwedkarstwa.pl/

Byłem, zobaczyłem i .... trochę jestem zawiedziony :(. Prawdziwy raj dla spiningistów i wędkarzy morskich, dla gliździarza mało interesujący. Fakt, duży wybór zanęt, głównie Traper, ale jest i Sensas dla bardziej wymagających. Sporo różnych dodatków zanętowych. Fajne jest to , że wszystko można właściwie dotknąć i dokładnie obejrzeć. Sklep jeszcze w rozsypce ale już wygląda bogato. Niestety, od kijów aż gęsto za to batów może 8-10, czyli wybór niewielki. Trochę fedderów, kilka bolonek ...

Poza tym sklep słabo oznakowany, gdybym nie wiedział, gdzie konkretnie jadę pewnie mógłbym zabłądzić i kilka kółek zrobić. Parking na 5-6 aut. Trochę w handlu siedzę, i w tym miejscu nie wróżę sukcesu.

Ewidentnie sklep nastawiony na spinnigistów i wędkarzy morskich, co z resztą było w zamyśle właścicieli. Ja tam zajrzę od czasu do czasu po melasę Mundial-F, ale Lotnia pozostanie moim podstawowym miejscem zaopatrzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...