Jump to content
marckus

Moje muchy

Recommended Posts

Dzisiaj po bardzo długim czasie, jeszcze bardziej krócej przy imadełku:

b8d6cde17117c582gen.jpg

a94b43b0897ce82egen.jpg

Tutaj coś kombinowałem :D

2199477d5649b302gen.jpg
Edited by marckus

Pełza to robactwo u mnie, że masakra :D

1. Muszka na haczyku #14

96a195926cf0f38egen.jpg

1b0e4b0366e817a0gen.jpg

2. Muszka na haczyku #14

c0ac8a8b1c6c29f2gen.jpg

0e57cea7a438a1c3gen.jpg

3. Muszka na haczyku #12

513ead9827443db9gen.jpg

7dcc81c3262855b6gen.jpg

Jak zanudzam to mówcie, już nie będę wrzucać  :unsure:

Od lewej na haczykach nr #12, #14 i #16

e9e272c64fc7a553gen.jpg

haczyk nr #20 ohmy.png

0a69e8a05df6fb0dgen.jpg

Miło pooglądać a nie komentuję. bo się na tym kompletnie nie znam. :)

Dzięki Zbyszku :)

Nie za ma co. ;) Lubię tu zajrzeć, choćbym nic nie potrzebował. Takie zaplecze twórcze do zestawów, a nóz coś wpadnie w oko... :D 

Jak zanudzam to mówcie, już nie będę wrzucać 

Nie mrygaj Marcin i nie marudź, tylko rób. Gdyby nam się nie podobały, to nie miałbyś śladów naszej obecności pod fotkami. A jak przestaniesz, to Ci urządzimy protest pod Twoim blokiem i wstydu Ci narobimy, na całą dzielnicę.  :D

Precyzyjna robota, bardo ładne.

Alek dziękuję :)

Nie mrygaj Marcin i nie marudź, tylko rób. Gdyby nam się nie podobały, to nie miałbyś śladów naszej obecności pod fotkami. A jak przestaniesz, to Ci urządzimy protest pod Twoim blokiem i wstydu Ci narobimy, na całą dzielnicę.  :D

No dobra już nie marudze :D Ten protest musiałby być ciekawy :D

Ten protest musiałby być ciekawy

Oczywiście piwny protest. Grill po Twojej stronie. :P 

A tak swoją drogą, to figę się na tym znam, ale podobają mi się te muszyska. Zwłaszcza jestem pod wrażeniem tych na mikroskopijnych haczykach. Koronkowa robota! ;)

Podglądam wszystko co wstawiasz i jestem pod ogromnym wrażeniem. Twoje muchy wyglądają niesamowicie!

Kiedy będzie zdjęcie ryby? Bez znaczenia wielkość i gatunek, pochwal się tym co możesz.

Podglądam wszystko co wstawiasz i jestem pod ogromnym wrażeniem. Twoje muchy wyglądają niesamowicie!

Dziękuję bardzo :)

Kiedy będzie zdjęcie ryby? Bez znaczenia wielkość i gatunek, pochwal się tym co możesz.

Coś w tym roku jest kiepsko, jeśli chodzi o łowienie na muchę. Wysoka woda w tym roku dała popalić, ale stabilizuje się pomału i być może uda się wybrać na lipienie niedługo i wyjdzie jakieś zdjęcie :D

A tak swoją drogą, to figę się na tym znam, ale podobają mi się te muszyska. Zwłaszcza jestem pod wrażeniem tych na mikroskopijnych haczykach. Koronkowa robota!

Dziękować  :cheers: Mam zamiar zamówić haczyk w rozmiarze #22 :D masochizm :D

Edited by marckus

No to się kolega rozkręcił widzę ostro. Nie znam się na tym. Ale podziwiam kunszt i precyzyjna robotę. :)

Nabrał takiego tempa że imadło nie dało rady i musiał wymienić ;)

Muchy wyglądają rewelacyjnie, jak zawsze z resztą. Ostatnio nie widziałem zdjęć ryb ale pewnie się doczekam przed końcem roku.

Nabrał takiego tempa że imadło nie dało rady i musiał wymienić ;)

Muchy wyglądają rewelacyjnie, jak zawsze z resztą. Ostatnio nie widziałem zdjęć ryb ale pewnie się doczekam przed końcem roku.

Jako żem dyletant do potęgi, pozwolę sobie zadać pytanie. To zdjęcie w wodzie - tak ma "pływać" mucha na łowisku? I proszę się tu ze mnie nie śmiać, muszkarstwo to ja znam tylko z literatury. Do której mówiąc szczerze nigdy się nie przykładałem. ;)

No to się kolega rozkręcił widzę ostro. Nie znam się na tym. Ale podziwiam kunszt i precyzyjna robotę.

Dziękować, ale jeszcze dłuuuuga droga do ideału :)

Nabrał takiego tempa że imadło nie dało rady i musiał wymienić

O jaki spostrzegawczy hehe, tak wymieniłem imadło :D

Nie wiem czy w tym roku jeszcze coś będzie z rybek i czy już do końca roku wędki nie odwieszę, ale zobaczymy....

Jako żem dyletant do potęgi, pozwolę sobie zadać pytanie. To zdjęcie w wodzie - tak ma "pływać" mucha na łowisku? I proszę się tu ze mnie nie śmiać, muszkarstwo to ja znam tylko z literatury. Do której mówiąc szczerze nigdy się nie przykładałem.

Qurtz dokładnie ta muszka ma tak sobie "pływać" jest to mucha typu emerger. Nikt się nie śmieje przecież ja też dużo rzeczy nie wiem i muszę pytać :D

Edited by marckus

Jestem pełen podziwu dla umiejętności i much które pokazujesz na zdjęciach, bardzo przyjemnie się to ogląda. Imadło od razu rzuciło mi się w oczy, połysk nie pozostawia złudzeń.

Moim ciągle niespełnionym marzeniem jest nauka połowu na muchę. Póki co ograniczam się do podglądania innych. Mój dzień nadchodzi ;)

Edited by zwykły michał

Jestem pełen podziwu dla umiejętności i much które pokazujesz na zdjęciach, bardzo przyjemnie się to ogląda. Imadło od razu rzuciło mi się w oczy, połysk nie pozostawia złudzeń.

Moim ciągle niespełnionym marzeniem jest nauka połowu na muchę. Póki co ograniczam się do podglądania innych. Mój dzień nadchodzi ;)

Zobacz pierwsza, której zdjęcie tu wstawił. :D Ale jak to mówią, praktyka czyni mistrza. Fajnie patrzeć jak ktoś rozwija swój warsztat, umiejętności. Pasja to coś pieknego.

Dziękować Panowie za dobre słowa  :cheers:

Moim ciągle niespełnionym marzeniem jest nauka połowu na muchę

Nie ma co czekać, musisz spróbować ;)

Zobacz pierwsza, której zdjęcie tu wstawił.

Haha no tak od czegoś trzeba zacząć :D

Dzisiejsze zakręcone, mam nadzieję, że wielkiej tragedii nie ma :D

haczyk nr #12

f52ac31d29f02d6fmed.jpg

haczyk nr #10

efcfde8acab078a6med.jpg

Ryb zapytaj, przy okazji ... ;)

Jak ja byłbym rybą to bym szarpał jak mały Reksio szyneczkę ;)