Skocz do zawartości

Spinningowe łowy 2011-2018


Nicco Puccini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

WARTA . Z ostatniego wypadu,a w zasadzie dwóch jednego dnia:okoń 20 cm.Szczupak 80 cm i 68 cm.Alga 2 oraz duże kopyto perła z brokatem.Wiatr zachodni słaby,ciepło cały dzień.Woda w rzece średnia.

Photo0138.jpg

Photo0141.jpg

Photo0142.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ostatniego czasu na Warcie,w końcu pogoda się ustabilizowała więc: 2 pistolety na słowo honoru 45 cm.(jeden na pewno mniejszy).Oraz 52 cm. Alga 2 i kopyta białe z czerwonym ogonem(duże).Dwa zejścia w wodzie (szczupaki) i nie udane lądowanie rapy (trudny brzeg) i co ciekawe uderzył na  Tail dancer rapali, gdzie ryłem po dnie za sandaczem. Woda w rzece stabilna.

Photo0152.jpg

Photo0150.jpg

Edytowane przez Gość
połączenie postów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
26 minut temu, Alexspin napisał:

Dobry autoportret, a gdzie rybki? ;)

Ten okoń co mi się złapał przed trachem, to z zachwytu zapomniałem uwietrznić go. Jak jeszcze był na błystce. Wzioł skubaniec pod brzegiem, przy wyciąganiu w trzecim rzucie. Fajnie widać było, jak happ i zwiewa z błystką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2017 o 08:24, Alexspin napisał:

Pięknie ubarwione i bardzo sympatycznie zaprezentowane. Gratulacje.:)

Czym i na co złowiłeś?

okonie najczęściej łowię na Izumi Umami 60 do tego nanofil 0,04, kijek P&M Street Fishing Finesse-240cm 0,5-7g UL i kołowrotek w rozmiarze 2000... :)
kolejny zawodnik już ładny 35,5 cm wraz relacją dla chętnych :)

 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj w pewnym płytkim jeziorku, złowiłem na spin szczupaka 70 cm. Przynęta, błyska wahadłowa Płoć (Polsping). Tym razem zamiast kołowrotka wielkości 4000, założyłem 3-tysiączkę (Daiwa Crossfire), co okazało się błędem. Jest po prostu za delikatny przy spinningu z cw. 10-30g (Beast Master). Miałem z nim pewne perypetie, ale jak mówi przysłowie "darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby". Mógłby się ewentualnie sprawdzić przy spinie z cw. 5-20g.tmp-cam-1470946460.thumb.jpg.4fb111830a0cc6658eb646b223ccd442.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex, to i tak przyłów. Okonie, tylko obrotówki mi odprowadzały pod nogi, bez łykania. Tak samo woblery. Gumki też bez reakcji. Miał być okoń z wahadła na koniec 8 gr., a pan zębaty jest. Hol był strasznie ospały, szybko dał się podciągnąć, i odjazd jeden tylko był. Oszołomiony jeszcze po orkanie widać ;). Akurat mam 2 kilosy od siebie jezioro i wyrobiska. Dzisiaj królowały wahadła od Jaxona :). Na wodzie, gumami biczowali z pontonu dwaj hymm wędkarze, i jak ulotniłem się z miejsca złapania ryby, to zajeli moją miejscówę z brzegu.

Mam teraz mini urlop, trzeba moczyć, przed zimą kijka jeszcze :) haaaaa...

Edytowane przez stawny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może źle prowadziłeś? Moje nieliczne szczupaki złowiłem wyłącznie na wahadła Alga i Kalewa.

PS

Szkoda że mieszkamy tak daleko od siebie, świetnie wędkowałoby się we czworo. Nasze Panie dogadałyby się... :)

Edytowane przez Alexspin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, stawny napisał:

Po 16.00 branie na żywca u Ani, i szczupły 2.20 kg., 68 centów, na płoć. Miara i waga w łodzi.

Brawo. Powoli zaczynam być sympatykiem wędkarskich umiejętności pani Ani. (Miałem napisać wielbicielem, ale po namyśle zdecydowałem że póki co będę sympatykiem.) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety górą Panowie?

Faktycznie, Ania do żywca ma szczęście. Ja do szczupaka na spina, ale u siebie w Gminie. Tylko nie przeboleje, że tam obok Strzeszyna w PŃ na tz. Dołkach - tylko żywiec skuteczny. Oglądanie brania na płoć, jest strasznie pociągające. Chyba zacznę faktycznie ostro naukę żywcówki pod okiem Ani, a Alex 100%, że by się dogadały ;) .

Edytowane przez stawny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wind podpiął ten temat
  • wind zamknął ten temat
  • hege odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...