Skocz do zawartości

Spinningowe łowy 2011-2018


Nicco Puccini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polubiłem twój film Wojciechu ;) Ja atakuje od 7.00 jutro trzy może cztery zbiorniki z kijkiem 3-15 g., i mini przynętami. Przecież coś brać musi. Teraz kiepskie rozpoczęcie 2018 mam haaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu ‎03‎.‎05‎.‎2018 o 20:27, Mormycha napisał:

Metróweczka na starą błystkę RoBo :) I kilkanaście maluchów od 30 do 60cm w ciągu ostatnich 2 dni. Wszystko na wahadła. 

Zbyszku, pozamiatałeś. Wahadełka górą :brawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem wczoraj od 8 na spinningu okonia 10 cm i szczupaka ok. 25 centów. Oba na blachy. Takich miniaturek dawno nie miałem. Ryby niewiele większe od błystek. Wczoraj obrotówki w żółte kropki, i złote wahadło się sprawdzało. Szkoda mi dwóch urwanych blach na zaczepie. Roślinność wodna wystrzeliła, ciężko się mi już łowi na żwirownii. Chyba tam trzeba żywca zapodać.

Edytowane przez stawny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wspaniałe wiadomości, w niedzielę złowiłem pierwszą rybę na spinning. Okoń, nawet nie wiem czy miał wymiar, od razu go wypuściłem. Dumny jestem z siebie, bo poczułem branie takiego maluszka. Chwycił na dziwne połączenie metalowego woblera i błystki obrotowej 25g. Cała przynęta nie przekracza 2,5cm. Mam nadzieję, że na tym nie skończą się moje spinningowe "sukcesy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja frustracja powoli sięga zenitu. Nic a nic. Dobrze, że chociaż ten okonek postanowił mnie pocieszyć tydzień temu. Niestety wczoraj nawet skubnięcia. Nie wiem czego to jest wina. Mam nadzieję, że niedługo będę mógł pochwalić się tutaj pierwszym szczupakiem. Kupię wahadłówki, może one pomogą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.06.2018 o 22:09, Krzych321 napisał:

Moja frustracja powoli sięga zenitu. Nic a nic

Niestety u mnie to samo, ostatnio ucieszył mnie malutki ok 35-40cm szczupaczek na haku, bo tylko ten ostatnio połakomił się na moje przynęty. Łącznie kilka, raczej kilkanaście wypadów na pobliskie zbiorniki i cztery wypady nad rzekę. Przez ten czas może były ze cztery puknięcia. Nie wiem czym to idzie, może godzina nie ta, może wiatry, ciśnienie, może aura burzowa która przedziera się nad krajem.  Jedyne co ostatnio gania przynęty to okonie w godzinach 14-16, ale wymiar zaliczam do tych mało sportowych. Dziś znów wybiorę się nad rzekę w poszukiwaniu sandacza, zobaczymy co z tego będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeci dzień nad jeziorem i kompletnie nic,nie wiem co robię nie tak!!!!!Jakaś masakra,nie wiem czy źle prowadzę przynętę czy naprawdę jeszcze nie mam o tym wszystkim pojęcia,miałem 2 brania i spieprzyłem,(tak myślę)zauważyłem po ogonie że był nadgryziony delikatnie.fajtłapa ze mnie:):)Hehehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu!!!!!mogę się pochwalić:):):)Pierwsze zdobycze:)2x szczupaczek raz sandacz no i okoń:):):)Jest mega Power na dalsze wyprawy:)

IMG_20180618_194234.jpg

IMG_20180618_194216.jpg

 

IMG_20180618_203108.jpg

IMG_20180618_204627.jpg

IMG_20180618_204637_1.jpg

Edytowane przez wind
usunięto zdjęcie niezgodne z regulaminem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Alexspin napisał:

Super felietonik. :brawa:Szkoda że nie poinformowałeś jakiego sprzętu używałeś (parametry), ale przecież to jest do uzupełnienia.;)

Tani;)

Wędka Mikado specialized Trout Spin 240 4-18g (ekstra kijek - polecam). Na kręciołku Spro Passion 720 nawinięta plecionka (i tu niestety nie pamiętam parametrów, bo dostałem ją po dobrej cenie od kolegi, więc nie zagłębiałem się w to zbytnio;)) Agrafka, a na agrafce... a niech tam będzie: Flayer 5 firmy Big Bait, czyli wobler produkcji mojego kolegi, Sławka Kurzyńskiego. Teoretycznie praca przynęty jest całkowitym zaprzeczeniem pracy pstrągowej, ale koszą fajnie przecząc wędkarskim prawidłom;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • hege odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...