Skocz do zawartości

[Gdańsk i okolice] Umawialnia


baloonstyle
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że jest na tym portalu potrzebne takie miejsce. Raz już się widzieliśmy ale nadal nie wszyscy mamy do siebie telefony i nie zawsze można złapać się na Shoutboxie.

Piszmy tu o pomysłach na wspólne wypady, o wolnych miejscach w aucie w razie wypadów :)

No i ja zacznę. Co dokładnie robimy w sobotę ? Lecimy gdzieś na rybki ?

EDIT: posty scalone, czas na edycję wynosi pól godzinki, proszę więc z niego korzystać :) Admin Nikoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A tak na rozluźnienie atmosfery to proponuję w niedzielę małe towarzyskie zawody np.pstrągowe o symboliczną połóweczkę cytrynówki ( bez podtekstów ) , którą stawiam zwycięzcy. Na pewno nie jest tak dobra jak ta okna czy kocura, ale jednak. Co wy na to?

a gdzie?

Edytowane przez Minus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja jeszcze nie wiem czy moja grypa mnie opuści czy zostanie na dłużej ze mną, jeśli w niedzielę będę się dobrze czuł to wolałbym troć pomęczyć bo są jeszcze w rzekach

w raduni w Pruszczu w sobotę padła 6kg a w środę 7,5kg !!! (prawie metrowy kelt który jeśli to samica [a tego nie wiadomo] mógł mieć jako wchodzący srebrniak w październiku ponad 12 kg bo tyle tracą na wadze samice w czasie tarła)

Edytowane przez Minus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...