Skocz do zawartości

Głogów i okolice


SynSowa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po dość długiej nieobecności w kraju powracam na ojczyste ziemie. No i jak w temacie padło na Głogów w woj. Dolnośląskim. Ale do rzeczy chciałbym zapytać czy jest ktoś na forum z tamtych stron bo nie wiem kompletnie jakie koło wybrać, czy wybrać je w samym Głogowie czy może jechać do Legnicy a może do Zielonej góry?! Pamiętam jak jeszcze należałem go Koła PZW Okoń w Częstochowie (moje rodzinne miasto) że niektóre koła mają swoje własne ''klubowe'' łowiska, które zarybiają itp itd dlatego chciałbym się dowiedzieć od was co polecacie co warto omijać. Jeśli też macie troszkę czasu to prosiłbym o listę jakiś łowisk w okolicach Głogowa i najlepiej gdyby to były takie łowiska bez kąpielisk. Planuję zasiadki typowo gruntowe choć w zestawie znalazłby się i spławik jak i spinning liczę na szybką odpowiedź i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o jeziora to niedaleko Głogowa:

 

1. Jezioro Sławskie gospodarzem jest Gospodarstwo Rybackie Sława - opłaty, z tego co widać na stronie to dosyć mocno zarybiają. Potrzebna karta i opłata na ich wodach.

 

"§2 Wędkowanie dozwolone jest tylko i wyłącznie po wykupieniu zezwolenia na amatorski połów ryb w w/w wodach obwodu oraz posiadanie karty wędkarskiej."

 

2. Koło Zielonej Góry, w stronę Krosna Odrzańskiego, Jezioro Dąbie Duże (często tam łowie, tutaj jest parę zdjęć tego jeziorka, które zrobiłem link) i Dąbie Małe. Z tego co mi się wydaje jeśli opłacisz w Głogowie kartę to bez problemu możesz łowić,

 

3. Koło Nowogrodu Bobrzańskiego, Jezioro Turowskie,

 

4. Jak coś to zapraszam do Żagania na Gryżyce (dawne żwirownie) można bez problemu łowić na łowisku nr 4 i 5, link do mapy

 

Nie wiem czy pomogłem, ale zawsze coś :)

Edytowane przez marckus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...