Jump to content
ugabanda

Wędkarstwo w Lidlu

Recommended Posts

Podaje link do gazetki lidla - czwartek 7 kwietnia  dział wędkarski pewnie do wyczerpania zapasów :).

gazetka lidl

Ja z mojej strony mogę powiedzieć, że 2 lata temu była taka sama akcja w lidlu i zakupiłem wtedy kołowrotek crivita 5000-s z wolnym biegiem i kręcioł ten służy mi po dzisiejszy dzień.

Dodam jeszcze jedno - kołowrotek był mocno katowany leżał w piasku, był mocno zabrudzony itd, a działa bez zarzutu do tej pory i myślę, że jeszcze podziała co najmniej ze dwa lata. Zakupiłem też wtedy świetliki całą paczkę i żałowałem ze w podobnej cenie jak teraz około 15 złotych nie zakupiłem nawet z 3 opakowań. Świetliki posiadały 3 kolory czerwony (z którego byłem najbardziej zadowolony), niebieski i jak dobrze pamiętam zielony.

Świetliki bardzo ładnie świeciły a po 6h można było włożyć je do zamrażalki i użyć na drugi dzień.

Dlatego w czwartek jadę kupić około 3 paczek świetlików i zastanowię się nad zakupem kołowrotka :).

Wiem, że nie jest to najwyższa półka ale w tej cenie zyskujemy sprzęt, który naprawdę dużo jest w stanie wytrzymać.

Nie wiem jak się odnieść do reszty sprzętu - wędki i zestawy (pudełka z akcesoriami ja w gazetce) gdyż nie posiadałem tego.

Tyle z mojej strony.

Pozdrawiam 

Edited by ugabanda

Te świetliki w jakim są rozmiarze? Sam byłem zły na siebie, że wtedy tych świetlikow nie kupiłem.

Innym produktom przyjrzę się przy okazji.

Też myślę nad tymi świetlikami.. przydały by się. 

Też wybieram się po świetliki godna polecenia jest jeszcze torba z pudełkami, dobre wykonanie i dobrze spasowanie pudełek dobra dla spinningisty, zastanawiam się jeszcze nad kołowrotkiem do lekkiej spławikówki ale muszę go wziąć do ręki i zobaczę. 

A co się dziwisz? Gwiazdor - i wszystko jasne. :)

A ja już myślałem, że źle wędkę trzymam :D

Wierz reklamom to zimą w trampkach będziesz chodził. :)

zimą w trampkach będziesz chodził.

Lub sandałach ;) .

Tak czy inaczej jutro pobiegnę po świetliki.

Tak czy inaczej jutro pobiegnę po świetliki.

Daniel, uważaj na siebie, żeby Cie nie stratowali :D

Daniel, uważaj na siebie, żeby Cie nie stratowali

Dam radę, trenowałem przed bożym Narodzeniem :D.

ale OT, chyba sam siebie ostrzegę ;).

Nie mam zaufania do  sprzętu z lidla. Zresztą mam takiego pecha w tym temacie że już dwa urządzenia co prawda kuchenne, zepsuły się po miesiącu. To są jednorazówki, a sprzety wedkarskie wole kupowac w profesjonalnych punktach. Może wydam wiecej...trudno. Jest jeszcze internet :)

Mam podobne zdane i również uważam,że jednak o ile czasem można trafić na dobrą jakość,o tyle zdecydowanie częściej sprzęt wędkarskie z marketów jest po prostu kiepski,już lepiej dołożyć i wybrać coś naprawdę solidnego.

Nigdy tam nie kupowałem sprzętu czy akcesoriów wędkarskich, natomiast wg mojego znajomego można tam złowić fajne i ciekawe perełki. Wie ktoś czy w najbliższym czasie będą jakieś promocje?

Ja też poluje na świetliki. Jak znów będą w sklepie to dajcie proszę znać, żeby nie przegapić okazji po raz kolejny :D 

Edited by hege
Wykasowanie spamu