Skocz do zawartości

[Portal] Zanęty Traper Bream - Leszcz.


wind
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zanęta w wędkarstwie pełni bardzo ważna rolę i do tego nie trzeba żadnego z nas przekonywać. Za to mnogość wyboru na półkach w sklepach wędkarskich może przyprawić o zawrót głowy. Również i ja jestem takim „poszukującym” , szczególnie jeśli chodzi o rekreacyjne wędkowanie. Niedawno wpadły mi w oko zanęty Trapera z serii BREAM – Leszcz. Kupiłem celem przetestowania trzy różne zanęty z tej serii: Turbo, Dynamic i Belge.

Zobacz cały artykuł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedzę na temat zanęt ,moim zdaniem,ma ten,który dużo łowi i testuje je różnego rodzaju i wszelakich firm ..

Ja w tym roku naprawdę dużo łowiłem na bata,więc próbowałem ich wiele..

Nie kupowałem tych ,z najniższych półek,bo ,jak kolega tutaj pisze,w środku można znaleźć niespodzianki..

Nie będę tutaj reklamować zanęt,które używałem,a było ich trochę,i nie mam zamiaru robić zamętów :-),ale te,które opisuje kolega mnie nie przypasowały,rybom,gdzie łowiłem także..

Uważam,żeby złowić leszcza,to naprawdę trzeba trochę doświadczenia i przede wszystkim dobrej zanęty (piszę o dużych leszczach)

I de facto,zanęty sypkie nie są najlepszym magnesem na nie :-)

Traper ma może dobre zanęty,ale nie na wodach o dużej presji..

Jeśli jednak można ujawnić nazwy firm,produkujących zanęty,to mogę napisać na ten temat parę słów..

Zanęty,które testowałem,były użyte na rzekach i kanałach..Z jeziorem nigdy nie miałem do czynienia..

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli jednak można ujawnić nazwy firm,produkujących zanęty,to mogę napisać na ten temat parę słów..

Zanęty,które testowałem,były użyte na rzekach i kanałach..

 

Bardzo chętnie poczytamy, najlepiej w formie artykułu na Portalu.

Wyraźnie napisałem ,że ten tekst nie jest testem a jedynie opisem produktu. Każdy ma wolna wolę i używa takich zanęt, jakie jego zdaniem są najlepsze w danych warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo się cieszę z tego powodu..

Jeśli chodzi o mnie ,to pomimo,że łowię od ponad 30 lat,to cały czas się uczę i próbuję różnych wynalazków,bo z roku na rok,jest coraz gorzej z rybami,ale tego chyba nie muszę nikomu pisać..

Bardzo dużo łowiłem i próbowałem wszystkiego ,by znaleźć złoty środek..

Powinien tutaj znaleźć się dział,który właśnie opisywałby jakość i skuteczność zanęt,ale czy nie byłaby to darmowa  reklama firm? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...