Skocz do zawartości
max-wo

Test kołowrotka Mistrall Exor 20

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś w godzinach popołudniowych wybrałem się w celu przetestowania kołowrotka Mistrall Exor 20 na okonie. Pogoda wymarzona pięknie i słonecznie, lekki wiaterek po prostu prawdziwa złota polska jesień. Rybom jednak pogoda nie przypadła do gustu, złapałem jednego okonka  . Ale przejdźmy do rzeczy kołowrotek jak na tę cenę sprawuje się perfekcyjnie. Ta biało-czarna krówka (Ozet go tak nazwał ;) ) ma dobry i równy nawój żyłki, dzięki temu da się nim wykonywać  bardzo dalekie rzuty. Kołowrotek jest prawie w całości zrobiony z różnych stopów metali. Hamulec da się łatwo wyregulować i chodzi bardzo płynnie (nie pisałbym tego ale właśnie płynnie chodzący hamulec uratował mi szczytówkę przed złamaniem, gdy zahaczyłem przynętą o jedyny krzaczek w okolicy). Najwiekszymi jego atutami są : lekka bezgłośna praca, lekkość (choć zrobiony jest z metalu), i precyzyjny hamulec i niska cena bo to jedyne 100zł ;)  . Z czystym sercem mogę go polecić wszystkim użytkownikom forum.  :)

post-3884-0-84610500-1479657620.jpg

Edytowane przez max-wo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ciekawe co po całym sezonie o nim napiszesz. Absolutnie niczego się nie czepiam, niczego nie sugeruję. Zwyczajnie często tak bywa, ze pierwsze wrażenia super. A po krótkim czasie zaczyna klekotać i takie tam. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O tym też pomyślałem, i w następnym roku opisze czy przeżył bez uszczerbku na zdrowiu, czy jednak coś tam mu dolega. ;)

Edytowane przez max-wo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kumpel mi powiedział o waszym forum, nie spodziewałem się, że tyle ciekawych rzeczy mogę się dowiedzieć. Dzięki chłopaki świetna robota!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, pragnę zapytać o kołowrotek Exor, jak się sprawuje czy wytrzymał dotychczasowe wędkowanie, czy trzeszczy. Ogólnie jak się sprawuje, w jakim stanie jest z jak ciężkimi przynętami miał do czynienia. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Używam do dziś sprawuje się super. Ja mam model na lekki spinning i nie stosuje go do ciężkiego spinningu. Nawój żyłki się nie zmienił jest taki jak na zdjęciu. Polecam Ci ten kołowrotek bo jest tani ale naprawdę solidny. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeżeli 20 sprawdza się na przynęty do 9g to 30 powinna być dobra. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta