Skocz do zawartości

Lubię posłuchać.....


Gość Muchozol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Ja z kolei z mocniejszych brzmień lubię posłuchać Disturbed, Nirvany, led zeppelin, AC/DC, czasem jakiś rokowo metalowy folk. Ostatnio słyszałem nawet że Disturbed dostał nagrodę Grammy za cover "Sound of silence" który jak dla mnie jest lepszy niż oryginał więc polecam posłuchać:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też lubię ballady:

Lubię Disturbed, Dream Theater, itd. Ale też bardzo lubię eksperymentować i poszukiwać, "odkrywać" talenty. W tym celu "podróżuję" po całym świecie i odkrywam nie znane sobie wcześniej obszary i talenty:

W Norwegii...

W Chile, a tutaj urzekła mnie gitara (jak to u chiszpańskojęzycznych) i już się nawet przyzwyczaiłem do tego "paskudnego" języka...

Argentyna, tutaj jeszcze dodatek w postaci dobrego kawałka instrumentalnego...

Dodatek - "Butterfly"

A skoro mowa o talentach, to w nawiązaniu do sonaty Beethovena (z pierwszej str tego tematu), jeszcze i ta perełka...

Uff!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ballady Rockowe jak najbardziej, oczywiście ja zacząłem słuchać rocka od Scorpions, później  wszedłem na wyższy szczebel Metallica,a jeszcze poz ie Kreator, Slayer, Vader, Cannibal Corpse, Obituary itd. Oj było tego co nie miarą, ale zawsze wierny gitarze oraz bębnom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.01.2018 o 15:26, jungu napisał:

Ja z kolei z mocniejszych brzmień lubię posłuchać Disturbed, Nirvany, led zeppelin, AC/DC, czasem jakiś rokowo metalowy folk. Ostatnio słyszałem nawet że Disturbed dostał nagrodę Grammy za cover "Sound of silence" który jak dla mnie jest lepszy niż oryginał więc polecam posłuchać:

 

Świetny vocal,. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...