Jump to content
Guest Muchozol

Lubię posłuchać.....

Recommended Posts

Witaj

Ja raczej łowie przy przy dźwięku natury czyli szum lasów i śpiew ptaków itd ...

To samo preferuje :) Jakaś inna opcja nie wchodzi w grę.

Ja raczej łowie przy przy dźwięku natury czyli szum lasów i śpiew ptaków itd ...

Wędkarz, to taki Dyzio Marzyciel, aby tylko pojeść, po... i ptaszków posłuchać. Sama natura...   :D

Edited by Jotes

Edited by wind
edycja linku

Wolfie, też bardzo lubię AC/DC, jednak w ostatnich latach coraz częściej słucham ballad rockowych:

Edited by wind
edycja linku

Ja z kolei z mocniejszych brzmień lubię posłuchać Disturbed, Nirvany, led zeppelin, AC/DC, czasem jakiś rokowo metalowy folk. Ostatnio słyszałem nawet że Disturbed dostał nagrodę Grammy za cover "Sound of silence" który jak dla mnie jest lepszy niż oryginał więc polecam posłuchać:

Jeszcze coś z klasyki rocka: Deep Purple. (I nie jest to wcale nieśmiertelny "Child in time".)

Edited by wind
edycja linku

Też lubię ballady:

Lubię Disturbed, Dream Theater, itd. Ale też bardzo lubię eksperymentować i poszukiwać, "odkrywać" talenty. W tym celu "podróżuję" po całym świecie i odkrywam nie znane sobie wcześniej obszary i talenty:

W Norwegii...

W Chile, a tutaj urzekła mnie gitara (jak to u chiszpańskojęzycznych) i już się nawet przyzwyczaiłem do tego "paskudnego" języka...

Argentyna, tutaj jeszcze dodatek w postaci dobrego kawałka instrumentalnego...

Dodatek - "Butterfly"

A skoro mowa o talentach, to w nawiązaniu do sonaty Beethovena (z pierwszej str tego tematu), jeszcze i ta perełka...

Uff!

z folku fajnie się słucha korpiklaani - szczególnie uwielbiany przez Polaków tytuł "Vodka" ;P

Ballady Rockowe jak najbardziej, oczywiście ja zacząłem słuchać rocka od Scorpions, później  wszedłem na wyższy szczebel Metallica,a jeszcze poz ie Kreator, Slayer, Vader, Cannibal Corpse, Obituary itd. Oj było tego co nie miarą, ale zawsze wierny gitarze oraz bębnom. 

Dnia 7.01.2018 o 15:26, jungu napisał:

Ja z kolei z mocniejszych brzmień lubię posłuchać Disturbed, Nirvany, led zeppelin, AC/DC, czasem jakiś rokowo metalowy folk. Ostatnio słyszałem nawet że Disturbed dostał nagrodę Grammy za cover "Sound of silence" który jak dla mnie jest lepszy niż oryginał więc polecam posłuchać:

Świetny vocal,. 

11 minut temu, Wolf39 napisał:

Świetny vocal

Doprawdy? ;)

Dnia 9.01.2018 o 21:26, wind napisał:

Doprawdy? ;)

Mietek Fog to klasa sama w sobie:) 

Szwedzki zespół śpiewa Polską historię w środku Niemiec ...

Edited by wind
edycja linku