Skocz do zawartości

Ultra light spinning na okonia,klenia itd.


Majcher92
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jarku, masz 100% racji jeśli chodzi o ciężar wędziska, masz 100% racji jeśli chodzi o porównanie wędzisk "organoleptyczne", a nie na podstawie opisów. Stąd moje porównanie Ultrisa Microna z Sicario SL (opisane - link wyżej), a wcześniej porównałem sobie Lexusa Saphire <10g z Cataną 1-11g (nie opisywałem). Dlatego przez dwa sezony używałem Catany, a ostatecznie wybrałem Ultrisa. Dlatego nikt mnie nie przekona do wędzisk MIKADO i nikomu nie będę ich polecał, a wręcz będę odradzał w przypadkach, w których miałem porównanie, a każdy wybierze to co mu będzie pasowało... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Majcher92 napisał:

Jedyne co mnie że tak powiem zdziwiło to strasznie cienka szczytówka,odnoszę wrażenie że łatwo można ją złamać..

Owszem, w końcu to jest kijek UL i dlatego zalecana jest ostrożność. Przede wszystkim nie szarpać się z zaczepami. Nie kijkiem próbować odczepić, tylko bezpośrednio za żyłkę. No i pamiętać o wyregulowaniu hamulca. Musi być ustawiony bardzo delikatnie. I tak przy okazji. Ja do UL użytkuję kołowrotki o wielkości 1000, dobrze wyważają całość. ;)

Miłej zabawy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...