Skocz do zawartości

OFF TOP - chcesz pogadać o przysłowiowej ..... , to tutaj.


Gość woldi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Oj, chyba jednak tak, ja właśnie oglądam. A jeśli komuś zablokowano, to natychmiast powinien powiadomić Rzecznika Praw Konsumenta, bo to jest niezgodne z prawem! Mam w pakiecie? Płacę jak za zborze? To mi się należy, jak psu micha i fakjować Polsaty. Niech się frajerzy przejadą.  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wind napisał:

wszystko ma swoją cenę.

Wind, kiedyś mi się wydawało że przesadzasz, dopatrując się powszechnych szwindli i przekupstwa w polskiej i światowej piłce nożnej. Ale gdy zaczęło być głośno że Niemcy kupili organizację MŚ, a niejakiemu M.Platiniemu przelewano na konto miliony franków (chłopina oczywiście o niczym nie wiedział), zwątpiłem w głoszone szczytne idee "sportowej walki w duchu fair play". Wcześniej myślałem sobie że jak to w życiu, czarne owce są wszędzie, nie sądziłem jednak że to istne stado czarnych owiec. Show must go on, a ciemny lud wszystko kupi. Będą się cieszyć i skakać jak małpa na gumce. I jest w tym niestety spora doza autoironi. :(;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wind, kiedyś mi się wydawało że przesadzasz

 

Ależ to wszystko jest jasne i proste. Dzisiejszy sport zawodowy, choćby taka piłka kopana, to ogromna, globalna firma, maszynka do robienia pieniędzy. Jakie pieniądze są "robione" chociażby na gadżetach klubowych, koszulkach, szalikach itp.

Największą kasę robi federacja na imprezach typu Euro czy mundial. I tu nie ma miejsca na przypadek, chcesz mieć majstra ;), płać. Uzyskanie tytułu niesie ze sobą konkretne korzyści finansowe i wizerunkowe dla drużyny i kraju, które "zwyciężają". I to są grosze w porównaniu z tym, ile bierze taki prezydent czy inny prezes federacji krajowej.

 

Przy miliardach euro nie ma miejsca na przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tego Platini nie był zadowolony gdy organizację poprzedniego Euro wygrała Polska i Ukraina, bo Włosi obiecali duuużo, a tak nie dostał niiic. Dla tego później, przy wizytacji przygotowań czepiał się najmniejszych drobiazgów, a Włosi rozgłaszali, że są gotowi przejąć organizację. Na szczęście nic dupkowi z tego nie wyszło, a teraz spija piwo, którego sobie nawarzył. :angry:

Ciekawe, że na pomysł zorganizowania światowej imprezy wędkarskiej nie wpadł jeszcze przewodniczący PZW, widocznie dochody z "sieciarstwa" na wodach PZW są na tyle wysokie, że - jak na razie - wystarczają na wypełnienie kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wszystkie te "cuda" są wynikiem uczciwej, sportowej rywalizacji ... działaczy .

 

Oj tam najważniejsze, że coś się dzieje :D Ewentualnie później, komisja śledcza jak nie wygramy :D

 

Edytowane przez marckus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po meczu stwierdziłem, że jak na swój wiek, to mam niesamowitą kondycję. Całe 120 min nogi mi biegały równo z nimi, strzelałem karne i broniłem karne przeciwników. Dawno się tak nie naharowałem!... :)

Dokładnie miałem tak samo... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marckus, muszę Cię niestety zbesztać. Kto to widział takie ładne fotki wrzucać do off- topu, czyli jak by nie patrzeć do forumowego śmietnika. Lepiej by im było np. w dziale: Warto zajrzeć. Wystarczyło by jedno zdanie komentarza do zdjęć: "Warto zajrzeć nad jezioro X, wieczorową porą." ;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Warto zajrzeć nad jezioro X, wieczorową porą."

 

Zbyszku, warto zajrzeć nad jezioro Sławskie :D 2 lipca, ryb nie było (no dobra dwa marne okonie na spinning plus 15 centymetrowy lin na spławik :D), łowiliśmy tylko z brzegu z powodu pogody nie można było wypożyczyć łodzi :( Akurat przestało na chwilę padać a wcześniej ładna wichura przeszła, straż pożarna miała co robić :)

 

 

 

Marckus, muszę Cię niestety zbesztać. Kto to widział takie ładne fotki wrzucać do off- topu, czyli jak by nie patrzeć do forumowego śmietnika. Lepiej by im było np. w dziale: Warto zajrzeć

Ostatni raz tu wrzucam (następnym razem inny dział) i proszę o wybaczenie :D:cheers:

Edytowane przez marckus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj na pewnym portalu, przeczytałem zdanie którym zachwyciłem się jak małe dziecko. A brzmi ono tak: Duże ryby nie biorą, bo gdyby brały, to by nie wyrosły takie duże. Genialne, że też ja na to nie wpadłem. :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • hege zmienił tytuł na OFF TOP - chcesz pogadać o przysłowiowej ..... , to tutaj.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...