Skocz do zawartości

OFF TOP - chcesz pogadać o przysłowiowej ..... , to tutaj.


Gość woldi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...
2 godziny temu, Jotes napisał:

Ani chybi koniec świata bliski. :rolleyes:

Ja protestuję. Nastrugałem korpusików na spławiki, muszę wkleić dolniki i antenki, pomalować, wypróbować w przyszłym sezonie... Koniec świata musi poczekać.
Ps. Upraszam Szanowną Administrację o ponowne wyczyszczenie tematu, poprzez przeniesienie trzech ostatnich postów "gdzie trzeba". Dziękuję i przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, wind napisał:

Mala zachęta w postaci paru tych cudeniek, o których wspominasz zapewne zdopingowała by mnie do dalszej wytężonej pracy  :)

Yyy... wczoraj miałem gorączkę (tak to ujmijmy), a powszechnie wiadomo, że w "gorączce" mówi się (i czasami pisze) różne niestworzone rzeczy. :( Uznajmy więc dyplomatycznie, że tematu nie było. Przeczytałem wczorajsze swoje posty, no i jestem zadowolony z siebie, że bardziej nie "rozwinąłem skrzydeł". ;)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek, do gotowych "korków" to jeszcze jest ho ho, a może jeszcze dłużej. Dajmy na to mam korpusiki (teoretycznie ;) ), przez dłuższy czas muszą odczekać na natchnienie "twórcy". Któregoś dnia olśni mnie żeby wkleić dolniki, antenki, oraz ewentualne oczka z drutu . Wtedy od razu się za to wezmę, "bez zbędnej zwłoki". Powklejam powyższe elementy spławików i powbijam je pionowo w styropianową płytkę. Teraz będą czekać na kolejne moje natchnienie, a zbyt "wyrywny" nie jestem. Gdy już dobrze pokryje je kurz, któregoś zimowego dnia doznam kolejnego olśnienia, że dobrze byłoby je pomalować. Na malowanie poświęcę kilka dni (3 warstwy: farba, lakier bezbarwny, i znów lakier bezbarwny. Z 24h przerwami między nakładaniem następnej warstwy. Tak że do wiosny chyba się wyrobię. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • hege zmienił tytuł na OFF TOP - chcesz pogadać o przysłowiowej ..... , to tutaj.
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
13 godzin temu, pipopa napisał:

hej, widziałam ostatnio na koszulkę z napisem "zmuszany do pracy stworzony do wędkowania" myślicie, że to dobry pomysł na prezent dla kumpla, który lubi wędkować? ;)

Może i dobre, nie mam pewności.

Mam natomiast pewność, że pierwsze skojarzenie było związane z inną sentencją - szlachta nie pracuje, a to już ma wyjątkowo pejoratywny wydźwięk, stąd moje wątpliwości.

A może jestem już za stary...z innej epoki...jak powstawał węgiel... ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Uwaga na aktualizację Opery 54.coś tam. Już dwie poprawki dziś były i nadal wszystko pie... psuje. Nie działają zabezpieczenia, nie można wprowadzić własnych ustawień, na większości witryn nie działają mpg, itp kwiatki a reklam pakuje na stronę szybkiego stary tyle, że ikony wypadają z przeglądarki. Osobiście wróciłem do poprzedniej wersji i zablokowałem aktualizację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...