Skocz do zawartości

OFF TOP - chcesz pogadać o przysłowiowej ..... , to tutaj.


Gość woldi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość woldi
Gratulacje dla Lechii i jej sympatyków.Dobrze że zagrali z sercem i ambicją.Barcelony nic nie usprawiedliwia,a wynik idzie w świat.

A mnie tego typu mecze leczą, bo niby grali, ale.... ;) zapis w kontrakcie jest najważniejszy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość woldi
Grzybku,dobrze że udowodniłeś iż nie jesteś wielbłądem.

Naprawdę tak uważasz, bo ja myślę, że niezłą wtopę zaliczył?

 

 

Do tego w rejestrze te trójki są dość nieudolnie poprawione na siódemki.

:angry: :angry: :angry:

Edytowane przez woldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woldi,odpowiem 2w1.Jaki poziom naszej piłki,takie sukcesy.Będzie co wspominać tuż po wyczynie 40 lat temu na Wembley.(Za ewentualną zamierzoną złośliwość przepraszam).Co do Grzybka,to Wy jesteście bliżej i pewnie macie informacje z różnych źródeł.To nie on powinien udowadniać swoją niewinność,ale jego adwersarze powinni udowodnić jego potencjalną winę.Tak szczerze mówiąc lubię czyste,jasne sytuacje.Bo przysłowiowym błotem można obrzucić dosłownie każdego(szczególnie w dobie internetu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość woldi
To nie on powinien udowadniać swoją niewinność,ale jego adwersarze powinni udowodnić jego potencjalną winę

Sorki kolego za moją odpowiedź, ale to :rolleyes:  jest zwykłe pie... kotka za pomocą młotka, bo niby mam zdjęcia czy film przedstawić? Zastanów się czasami czego żądasz.

Wy jesteście bliżej i pewnie macie informacje z różnych źródeł.

i dlatego powinieneś zastanowić się nad komentarzem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość woldi
Bo przysłowiowym błotem można obrzucić dosłownie każdego(szczególnie w dobie internetu)

i pewnie dlatego na wszystkich forach, na których pojawia sie ten talent są tego typu problemy? Czy z Tobą, Dociem, Hubim, Spławikiem, mną...itd. jest podobnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i pewnie dlatego na wszystkich forach, na których pojawia sie ten talent są tego typu problemy? Czy z Tobą, Dociem, Hubim, Spławikiem, mną...itd. jest podobnie?

Nie wiem jak gdzie indziej ale tutaj problemy Grzybka zaczęły się od tego, że otrzymałem na priv od pewnego użytkownika opinię na jego temat. Zniesmaczyło mnie to totalnie i jednocześnie wyczuliło na problem. To wyczulenie pomogło w zauważeniu zorganizowanej akcji na Grzybka, istne polowanie z nagonką. Trzeba być ślepym aby nie zauważyć, że podczas tego polowania na forum zalogowało sie kilka osób, które mają tylko jeden cel -  skłonić jak największą liczbę użytkowników do swojej opinii aby to oni przejęli nagonkę. Osoby te nie mają najmniejszego zamiaru uczestniczyć w życiu forum, nie mają zamiaru tworzyć tu społeczności, tworzą za to skutecznie ferment, któremu uległeś, i to mnie smuci.

Smuci mnie jeszcze fakt, że jeśli faktycznie obecni tu użytkownicy przejmą nagonkę to czy chcą, czy nie, spowoduje to w efekcjie ogólne rozdrażnienie i niesmak, które wykończą to forum. A szkoda by było, bo zapowiadało się jako jedno z tak nielicznych normalnych.

 

A na koniec. Nie jestem dzieckiem, umiem czytać i myśleć. Obecność Grzybka nie stworzyło jakiegokolwiek problemu. To działanie kilku użytkowników spowodowało całe zamieszanie i częściowo osiągnęli swój cel. Ciebie wciągnęli do swojej gry, walczysz jak lew aby udowodnić, że Grzybek jest be, choć nie masz ani jednego dowodu poza "świętym przeświadczeniem". A może masz coś, co sam widziałeś tylko nie chcesz o tym napisać?

Opinie tych "innych" pomijam. Mam dziwne przeczucie, że to kontynuacja problemu z innego forum, gdzie Grzybek udowodnił, że ma rację a w nagrodę został zbanowany ponoć za całokształt. Lecz co mnie obchodzi inne forum? Dla mnie ważne jest co Grzybek robi tutaj a robi wiele dobrego. Jak zacznie robić coś źle, to też nie ja jestem od tego aby go poprawiać, lecz jest tu odpowiedzialny zespół adminów, którzy na pewno sobie poradzą.

Woldi nie daj się wciągać w tą brudną grę kilku oszołomów, pozwól toczyć się wydarzeniom swoim własnym tokiem i może wreszcie wykombinuj kilka godzin na rybki, to naprawdę uspokaja. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem do podobnych wniosków jak Docio,więc zrezygnowałem z polemiki z Woldi'm.Choćby właśnie dlatego,aby nie popsuć ogólnie dobrej atmosfery na forum.Pomyslalem,że ostatecznie każdy z nas pozostałby przy swoich poglądach.W ferworze dyskusji można "chlapnąć"o jedno zdanie,czy nawet słowo za dużo,co poszerzyło by zarzewie konfliktu.Być może o to właśnie komuś chodzi.Zasiać ferment.A po cholerę mnie to?Zwłaszcza że Woldiego zdążyłem szczerze polubić,więc tym bardziej chcę uniknąć ewentualnego konfliktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woldi nie daj się wciągać w tą brudną grę kilku oszołomów,

Panowie, możecie być spokojni, że nikt w brudną grę mnie nie wciąga i nie wciągnie, bo zdanie o grzybku mam już wyrobione od bardzo dawna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Lechii i jej sympatyków
A mnie tego typu mecze leczą, bo niby grali, ale.... ;) zapis w kontrakcie jest najważniejszy :P

No i dzisiaj dostaliśmy brutalną odpowiedź w jakim miejscu znajduje się nasza piłka. Mecz o stawkę to zupełnie inna bajka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to jest już mój naprawdę ostatni post w temacie "komu przeszkadza i dlaczego @grzybek". Więcej nic już nie napiszę, ograniczę się do ewentualnych ostrzeżeń. Zadaję sobie sprawę, że nikt nie jest święty, że i grzybek czasem sprowokuje ale to co się dzieje ostatnimi czasy to już przechodzi ludzkie pojęcie. Poza tym, co napisał już wyżej Docio, dopiszę tylko, że jest na forum osoba, która przesiaduje o świcie (godz. 4.30) i przegląda posty szukając niezgodności z regulaminem. Jak chorym z nienawiści człowiekiem trzeba być, aby robić takie rzeczy?? Odpowiedzcie sobie sami.

Dlatego moja rola ograniczy się już teraz tylko do obserwacji działań userów, i to wszystkich, nie tylko tych pozornie poszkodowanych.

 

Woldi nie daj się wciągać w tą brudną grę kilku oszołomów, pozwól toczyć się wydarzeniom swoim własnym tokiem i może wreszcie wykombinuj kilka godzin na rybki, to naprawdę uspokaja.

 

Właśnie, słyszałem, że na Sulejowskim idzie połowić. Sumy też :D. 19 sierpnia się zacznie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woldi,w rewanżu rozgromimy rywala może nawet 2:0

Może nawet i więcej im wklepiemy, ale to nie zmiania faktu, że nasza piłka stacza się coraz bardziej

Właśnie, słyszałem, że na Sulejowskim idzie połowić. Sumy też :D. 19 sierpnia się zacznie ;)

Powodzenia! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam prośbę,niech któryś z kolegów podmieni mnie w dziale przepisy kulinarne.Patrząc na to co wyprawiają "kłusownicy z papierami",doszedłem do wniosku że pisanie o szczupaku powinno być tematem "tabu".Mam nadzieję że Wind coś wymyśli żeby przykryć ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Grzybek że podmieniłeś mnie w tamtym temacie.Co do smalcu,to Spławik ma niewątpliwą i absolutną rację..Z przypraw stosuję sól,pieprz,majeranek w niewielkich ilościach,aby nie zdominował smaku ryby i sok z cytryny,przez co tuszki ryb są jędrniejsze.Do panierowania ryb,stosuję wyłącznie mąkę krupczatkę.(Coś pośredniego między kaszą manną a miałką mąką pszenną )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Woldi,wywołałeś mnie niejako do tablicy,apelując abym opisał swoje doświadczenia w łowieniu płoci.Od kilku miesięcy mam taki zamiar,ale jakoś nie mogę się w sobie zebrać.Bo w kwestii płoci,od czasów J.Wyganowskiego "nic nowego pod słońcem",no może z wyjątkiem sprzętu do ich łowienia.A chciałbym uniknąć banałów i ogólników,powielanych z książki na ksiażkę,z artykułu na artykuł.Z drugiej strony nie da się tego uniknąć,bo te banały i ogólniki są ciągle aktualne.Ale obiecuję że zbiorę się w sobie,muszę tylko znaleźć mądre pierwsze zdanie,później już poleci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chciałbym uniknąć banałów i ogólników,powielanych z książki na ksiażkę,z artykułu na artykuł

 

Uwierz, że 90% użytkowików sieci nie czyta materiałów drukowanych, z czego 50% zna książki tylko te ze szkoły. Mnie jakoś się nie chce i dlatego gorąco popieram Twój zamiar. :)

A w ogóle, co pewnie już się dało zauważyć, mam od miesiąca jakąś awersję do netu. Sprawdzam "sytuację" z przyzwyczajenia ale jakoś uczestniczyć w dyskusjach nie mam ochoty. Mam nadzieję, że mi to przejdzie, w miarę szybko. :) Może jak poczytam o płoci... ;)

 

A pierwsze zdanie jest banalne w tym przypadku. Możesz zacząć np tak:

Dziś zajmiemy się rybką Rutilus rutilus, gatunkiem ryby z rodziny karpiowatych u nas powszechnie znaną jako płoć.

A reszta sama pójdzie. :D 

Edytowane przez Docio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Docio! Właśnie zauważyłem że wycofałeś się na z góry upatrzone pozycje.(Gdzieś tak od powyższej wymiany zdań w sprawie Grzybka).A szkoda,bo przez to forum znacznie zubożało merytorycznie.Teraz tylko Woldi i Bart,nakręcają fw.tocząc ciekawą dyskusję n.t.nęcenia karpii.Co do pierwszego zdania,to nie mam zamiaru zaczynać od opisu gatunku,bo b.dobrze zrobił to Wind w dziale-Atlas ryb.Zabiorę się za to chyba zimą,bo teraz sezon trwa w najlepsze.Zaczynają nieźle brać okonie na paproszki ew.obrotówki,płoć zaczyna gromadzić się w duże,zimowiskowe stada i podąża do niektórych starorzeczy.I właśnie to jest dla mnie najlepszy czas na grubą gruntową płoć.Aż do pierwszych mrozów.

Edytowane przez Ozet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • hege zmienił tytuł na OFF TOP - chcesz pogadać o przysłowiowej ..... , to tutaj.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...