Skocz do zawartości

OFF TOP - chcesz pogadać o przysłowiowej ..... , to tutaj.


Gość woldi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I znów mocno uciekłem od zasadniczego tematu,więc może wreszcie otrzymam ostrzeżenie.

 

Grabisz sobie, grabisz ;), z karę będziesz odśnieżał A1 z Kowala do Strykowa :D. Oba pasy :P Latem też.

A żeby zapracować na ostrzeżenie tutaj, to trzeba mieć specjalne uwarunkowania charakterologiczne, a Ciebie po prostu lubię, więc daj sobie spokój, nie wyprowadzisz mnie z równowagi. :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wind,już miałem Ci kliknąć punkcik ale "skapłem sie",że wtedy byłbym egocentrykiem(niewykluczone że jestem w rzeczy samej)Ale jakoś tak głupio mi sie zrobiło po przeczytaniu Twojego posta,więc postanowiłem że przestanę "figlować"na forum.Od dzisiaj albo będę pisał merytorycznie albo wcale.Gdybym o tym zapomniał(skleroza)przypomnij mi.Tak w skrócie,Off-top,strona ta i ta,post ten i ten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Chyba nigdy nie zrozumiem wędkarzy którzy swoje frustracje wyładowują na sprzęcie.Powinni zmienić hobby np.na zbieranie puszek po piwie.Nadmiar energii mogliby rozładować przy ich zgniataniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tu może Woldi,musielibyśmy wejść w spór no powiedzmy "ideologiczny",czy lepiej jest zjeść świnkę,czy może rybkę.I którą to istotę bardziej boli.Woldi,mimo rozbieżności zdań,przy tej symbolicznej beczułce,Ty ,Spławik i ja,przekonany jestem,wspólny język byśmy znaleźli.

Edytowane przez Ozet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może realnie mu ulżyj i zejdź z beczułki na antałek.

 

Zdecydowanie beczułka! "Przerobienie" jej mogło by być doskonałym doświadczeniem naukowym, a wspólne opracowanie trzech naukowców pt "Rozszczepienie światła w beczułce - barwy widzialne i niewidzialne", byłoby hiciorem w tej dziedzinie. A co? Zima sio! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie tylko w wędkarstwie lubimy kombinować hehehe

 

A dziwisz się? Coś już ma się ku wiośnie, ale jakoś tak niemrawo jeszcze i lód zalega, to różne "eksperymenty" chodzą po głowie. Na szczęście tylko w formie pomysłów! Np w kwestii rzeczonej beczułki można sobie wyobrazić różnicę w  widoczności białego kopyta w okowicie przy dnie, albo widoczności kopyt białego po okowicie na dnie. Nauka bez granic...i nuda tysz. Ja chcę na ryby.   :)

Edytowane przez Jotes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

różne "eksperymenty" chodzą po głowie

 

Zaraz zrobię eksperymentalne rozszczepienie jednego ostrzeżenia na trzech :). Za OT :D.

Sorki, na dwóch, bo @Ozetowi obiecałem, że mu się nie uda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj prowadzi się bardzo poważne rozważania na temat optyki (taki dział fizyki), a Ty od razu swoją optykę kierujesz na ostrzeżenie. Swoją drogą też ciekawe zagadnienie, czy istnieje podzielność takiego "majątku" na trzech(minus Ozet)? Nie żebym chętny był cały ciężar przyjąć na swoje barki.  ;)

 

Pozdrawiam Windzie i już nie przeginam. ;)

Edytowane przez Jotes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windzie,bardzo niesprawiedliwym byłbyś.Bo akurat Jotes bardzo merytorycznie nawiązywał do tytułu tematu.Biorę całą winę na siebie,choć dzisiaj czuję się wyjątkowo fatalnie po kilkudniowym "maratonie".Tak osłabłem,że boję się aby jakiś pająk,nie wciągnął mnie za obraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dzisiaj czuję się wyjątkowo fatalnie po kilkudniowym "maratonie".

Czyli jednak wolałeś bez nas prowadzić badania w temacie


"Rozszczepienie światła w beczułce - barwy widzialne i niewidzialne",

Okazałeś się bardzo niekoleżeński ;)

 

P.S.

Danielu, jak dobrze wiesz woda w akwenach potrafi mocno różni się kolorem, podobnie jak alkohol, więc dyskusja, którą prowadzimy może mieć dużo wspólnego z wędkarstwem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdorazowo,po intensywnych "badaniach rozszczepialności światła w...",obiecuję sobie że były to ostatnie badania,że nigdy więcej.(Niestety,zdrowie już nie to)Ale gdy ustąpią efekty uboczne owych "badań",znów budzi się we mnie dusza "naukowca".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdorazowo,po intensywnych "badaniach rozszczepialności światła w...",obiecuję sobie że były to ostatnie badania,że nigdy więcej.(Niestety,zdrowie już nie to)Ale gdy ustąpią efekty uboczne owych "badań",znów budzi się we mnie dusza "naukowca".

Znamy to, znamy :blush:

post-1110-0-05159800-1392909289_thumb.jpeg  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • hege zmienił tytuł na OFF TOP - chcesz pogadać o przysłowiowej ..... , to tutaj.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...