Skocz do zawartości

Aplikacja Wędkarski Atlas Ryb


grybar1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem Autorem Aplikacji Wędkarski atlas ryb.

 

Chciał bym was poprosić o ocenę i ewentualne podpowiedzi lub sugestie co zmienić a co dodać.

Aplikację w pierwszym założeniu zrobiłem dla siebie bo nigdzie nie mogłem znaleźć czegoś podobnego co by mi nad wodą było pomocne ale okazało się że moi znajomi też ją chcieli więc postanowiłem wrzucić ją do Sklepu Google.

Oczywiście są strony i fora oraz przepisy PZW i regulaminy ale jak wiemy nad wodą nie zawsze jest zasięg lub trzeba się przebić przez różnego rodzaju artykuły.

Aplikacja miała być prosta i w miarę przejrzysta i wydaje mi się że taka jest. 

Jak coś nie pasuje lub uważacie że powinienem to zmienić to dajcie znać. Proszę tylko o merytoryczne informacje.

Pozdrawiam

Bartek

atlas ryb 1024 na 500.png

Edytowane przez wind
edycja linku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubożuchny, zdjęcia ryb, w większości, nie pozwalają na prawidłową identyfikację ryby zwłaszcza osobom z małym doświadczeniem.

Przykro mi, ale nie zasługuje na więcej jak trójeczkę.

Popracuj nad tym, bo inicjatywa bardzo interesująca. Czy przewidujesz aktualizację w przypadku zmian w RAPR? Warto też dodać suplement dotyczący ograniczeń wprowadzanych w poszczególnych okręgach. Moim zdaniem syzyfowa praca... :(

Ps

Przydałaby się jeszcze instrukcja jak zainstalować aplikację.

Edytowane przez Alexspin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK

Dzieki za informacje są dla mnie bardzo cenne i wskazują drogę. 

Popracuje nad zdjęciami, może dodam galerie do każdego gatunku tak aby na każdą rybę można było spojrzeć pod różnym kątem.

Co do przepisów to one się cały czas zmieniają do tego każdy okręg wprowadza swoje zmiany. Ale będę się starał to co jakiś czas aktualizować. 

Jeszcze raz dzięki za wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzenie wymiarów z Okręgów to dość śmiałe rozwiązanie wymagające mnóstwa pracy i to ciągłej. O dodatkowych ograniczeniach u innych dzierżawców nawet nie wspominam. W całości wydaje się to nierealne nie ze względu na ogrom pracy, którą jesteś gotów wykonać, lecz na nasze upośledzenie informatyczne, gdzie znalezienie jakiejkolwiek informacji w sieci jest niemal niemożliwe. O niektórych dzierżawcach można się w sieci dowiedzieć, że są i to wszystko.

Ale aby nie pisać po próżnicy mam pomysł do przemyślenia dla Ciebie. Ogrom pracy i na horyzoncie zagrożenie hejterów, że informacje są nieścisłe. A może zamiast aż tak szczegółowych danych wystarczy jak podasz wymiary i okresy ochronne oraz limity ustawowe a także wyraźna adnotacja iż każdy Okręg PZW i każdy dzierżawca ma prawo ustanowić własne obostrzenia, z którymi należy zapoznać się przed wykupem licencji. Miałoby to też wydźwięk edukacyjny gdyż większość myśli, że zapisy RAPR są zapisami ustawowymi.

Dużo pracy i naprawdę szkoda ją zmarnować przez hejterów, którzy na pewno się znajdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...