Skocz do zawartości

Zestaw spławikowy


Młody Napaleniec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W takim razie wystarczy Ci w zupełności taki zestaw z kołowrotkiem 600. Tyle, że z tj serii nie znalazłem kołowrotów z przednim hamulcem ...

A próbowałeś łowić batem?? Za taką kasę jak musisz zapłacić za ten zestaw mógłbyś kupić przyzwoitą szósteczkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem ale ja chcę na ryby to raczej rowerkem śmigać i z 3 częśćówką to raczej cierzko będzie

Co ty? Skąd taki pomysł? Ja rowerem potrafię 15km w jedną stronę jechać czasem przez lasy pola i łąki, żeby dotrzeć do jeziorka w lesie. Zabieram ze sobą na ogół dwa feedery i jedną odległóściówkę, czasami też żywcówkę. Wędki wiążę sznurkiem czy jakimś paskiem- poniżej kołowrotka jeden węzeł a drugi metr wyżej. Tak związane zakładam na plecy przez powstałą pętlę....Do tego mała torba na gadżety i gitara gra, gites malina wszystko. ewentualnie dobre są też pokrowce chyba, tak mi się wydaje. Wygodne i łatwe w transporcie...Ale ja nie mam takich małych- mój ma 220cm wysokości i sporo waży, transportuje w nim dużo więcej sprzętu kiedy cisnę wehikułem jakimś na dłuższy wypad...

Bart i chłopaki dobrze radzą, match to tylko składaki. Teleskopy są o wiele gorzej zmontowane chyba, ale to zupełnie co innego niż składaki. Match to składak, i tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...