Skocz do zawartości

Propilki 2


wind
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 lata później...

Nie, granie się skończyło i już w ub roku nie graliśmy, bo ruskie śpece zasrywali Doćkowi stronę spamem i innym badziewiem. Ale jeśli chcesz stworzyć warunki do gry, to może moglibyśmy się pokusić. IP nie musi być dostępne dla wszystkich, a można go podawać chętnym uczestnikom na priv...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy spróbować. Komputer i łącze dla kilku osób raczej wystarczający. Tylko jeden mały problem. Pamiętam jak dziś, że w Win 7 musiałem się nieźle nakombinować, żeby uruchomić serwer. Jak to zrobiłem niestety nie pamiętam. Problem polegał na tym, że serwer niby stał, widziałem jak ludzi wchodzili. Tylko nie mogli dołączyć do gry. Jak coś wydumam i uskutecznię - dam tu znać. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi być dostęp na routerze, udostepniony port we/wy bodaj 4500 albo 4200. Szczegóły są w pliku rtf z grą.

Windows praktycznie nie ma z tym nic wspólnego oprócz faktu, że PP2 ma mieć dostęp do sieci przez wewnętrzną zaporę. Zapora zgłasza się automatycznie po uruchomieniu gry, wyraża się zgodę i już tak zostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to kiedyś przerabialiśmy. Wtedy jeszcze na modemie kablowym. Teraz mam tylko dwa GSM, jeden z LTE. W żadnym z tych trzech urządzeń nie było i nie ma sprzętowego firewalla. Zapora się zgłasza owszem, dodaje nawet reguły. Nic z tego, serwera i tak nie postawisz. TCP I UDP 4500 mają być odblokowane. Teoretycznie są. Nawet na kalassa.net nie ma sensownej odpowiedzi. Wtedy grzebałem w sieci wiele dni, nic nie znalazłem. W końcu jakoś sam to poustawiałem i zaczęło działać. A grzebałem tylko w systemie. No i żeby Ci wybić argumenty z ręki - to inny komputer. System oryginalny, niedawno robione recovery od zera. Nic nie grzebałem wcześniej w ustawieniach sieciowych czy zapory. A żeby było śmieszniej, dawno temu na tym kompie odpaliłem serwer na głupim Aero2. Dla jaj, zobaczyć czy to się nada do PP2. Weszło kilku ludzi, nikt się nie skarżył, pingi całkiem przyzwoite. Pograliśmy jakieś pół godziny bez problemów. Tylko nie pamiętam, jak to zrobiłem.  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...